Domů Hlavní zprávy Mladá dívka si u Karlštejna píchla do nohy hřebík, na pomoc přijeli...

Mladá dívka si u Karlštejna píchla do nohy hřebík, na pomoc přijeli záchranáři z Trans Hospitalu

0
Sdílet
Záchranáři ošetřují zraněnou dívku na čerpací stanici u Karlštejna. Autor: Trans Hospital plus

Karlštejn – Mladá dívka si na čerpací stanici poblíž Karlštejna píchla do nohy velký hřebík, který nebyla sama schopna vyndat. Navíc, při pohledu na své zranění začala dívka kolabovat. Na místo proto vyrazila zdravotnická posádka RZP z Trans Hospitalu plus.

O záchranné akci a záchranářském velikonočním výjezdu informoval server Události112.cz ředitel záchranné služby Trans Hospital plus Bořek Bulíček s tím, že po příjezdu záchranářské posádky na místo události se zde skutečně nacházela slečna s hřebíkem v noze, která díky, pro ni hrůznému pohledu na vlastní zranění začínala kolabovat a hyperventilovala.

(Když jsme ve stresu nebo nervózní kvůli nějaké náročné situaci, občas cítíme, že nám srdce tluče mnohem silněji, což posléze způsobuje, že dýcháme mnohem rychleji než obvykle. V takovýchto situacích je možné, že jde o takzvanou hyperventilaci, neboli zrychlené a prohloubené dýchání, při kterém je přísun kyslíku mnohem vyšší, než jaká je potřeba organismu. Často bývá hyperventilace způsobená pociťováním paniky, stresu a úzkosti.)

„Po zklidnění pacientky a vyndání hřebíku byla převezena na chirurgické ošetření do berounské nemocnice,“ doplnil k záchranářskému výjezdu Bořek Bulíček.

Záchranáři ošetřují zraněnou dívku na čerpací stanici u Karlštejna. Autor: Trans Hospital plus

ČTĚTE TAKÉ: Nehoda skutru a osobního vozu v Litni zaměstnala záchranáře z Trans Hospitalu

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na