Domů Hlavní zprávy Zloděj neměl šanci. Utíkal totiž před maratónským běžcem, předsedou UBS Zdeňkem Drexlerem

Zloděj neměl šanci. Utíkal totiž před maratónským běžcem, předsedou UBS Zdeňkem Drexlerem

0
Sdílet
Předseda UBS a maratónský běžec Zdeněk Drexler dopadl zloděje. Autor: Archiv Zdeňka Drexlera

Mostecko – Služební zákrok, se v případě potřeby, nevyhýbá ani předním policejním odborářům. V neděli krátce po půl třetí, šel předseda Unie bezpečnostních složek Zdeněk Drexler v osobním volnu nakoupit s rodinou do mosteckého hypermarketu Albert (bývalý Interspar), když zaslechl telefonát, kterým ostraha objektu volá na linku tísňového volání 158, kde oznamovala útěk zloděje a ukazovala na muže, který přebíhal z parkoviště směrem k sídlišti Výsluní.

Zdeněk Drexler nasedl do vozidla, dojel muže nedaleko restaurace Korbel, kde se mu prokázal služebním průkazem a ústním prohlášení „Policie“ a následně jej vyzval, aby podezřelý setrval na místě do příjezdu hlídky Policie České republiky.

Podezřelý muž však výzvy nedbal a dal se před mosteckým odborářem na útěk. Uvedený útěk však neměl dlouhého trvání. Vzhledem k tomu, že Drexler má jako koníčka právě běh a za dva týdny se zúčastní Pražského maratonu, doběhl podezřelého muže a opětovnými výzvami a dalšími zákonnými postupy jej na místě zadržel, prostřednictvím linky 158 přivolal na místo hlídku Oddělení hlídkové služby Most, která během několika málo minut dorazila na místo a podezřelého muže si převzala.

AKTUALIZUJEME:

Podle nejnovějšího zjištění, šlo dokonce o dvojnásobného vraha, který si za vraždu odpykal 21 let a na svobodě byl nynéí necelý rok a půl.

PSALI JSME TAKÉ: „Stodvanáctka“ se stala hlavním mediálním partnerem Unie bezpečnostních složek

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na