Domů Hlavní zprávy Policejní zásahová jednotka vtrhla do teplického penzionu. Tři lidé jsou zadrženi

Policejní zásahová jednotka vtrhla do teplického penzionu. Tři lidé jsou zadrženi

0
Sdílet
Policejní zásahovka vtrhla do teplického penzionu. Ilustrační snímek. Autor: Honza Vraný

 

Teplicko – Policisté zásahové jednotky a kriminalisté z teplického TOXI týmu si ve čtvrtek došlápli na narkomany a osoby podezřelé z distribuce drog v teplickém penzionu. Při bleskovém zátahu byli zadrženi tři lidé. Potvrdil to mluvčí teplické policie Dan Vítek.

„Při realizaci byli zadrženi dva muži a jedna žena, kteří jsou podezřelí z prodeje pervitinu buď přímo v podniku, nebo jeho okolí, všichni byli obviněni z přečinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy, za což jim v případě odsouzení hrozí až pětileté tresty odnětí svobody,“ uvedl mluvčí teplické policie Vítek.

ZVUKOVÝ ZÁZNAM: Telefonuje mluvčí teplické policie Dan Vítek…

Policejní zásahová jednotka vtrhla do teplického penzionu. Telefonát mluvčího policie

V teplickém penzionu se v době zásahu nacházelo přes dvacet osob, u šesti z nich kriminalisté našli marihuanu v malém množství, což naplňuje skutkovou podstatu přestupku na úseku ochrany před alkoholismem a jinými toxikomaniemi, tyto případy bude ve správním řízení projednávat příslušný úřad.

„Dalích 25 gramů marihuany policisté v objektu zajistili v rámci domovní prohlídky,“ dodal mluvčí teplické policie Dan Vítek.

PSALI JSME TAKÉ: Muž na Jihlavsku distribuoval pervitin „ve velkém,“ dealer drog skončil v policejní cele

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na