Domů Hlavní zprávy Rodinná tragédie na Hájích. Pražští kriminalisté vyšetřují okolnosti dvojnásobné vraždy

Rodinná tragédie na Hájích. Pražští kriminalisté vyšetřují okolnosti dvojnásobné vraždy

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz | J. B.

Praha – AKTUALIZOVÁNO. Krátce po půlnoci byli policisté přivoláni do Mendelovy ulice v Praze 4, kde obyvatele jednoho z bytů v 7. patře měl ohrožovat muž pistolí. Policisté po vstupu do bytu nalezli oba starší manžele bez známek života. Informovala o tom pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Podle prvotních informací do bytu 67letých manželů vstoupil bývalý zeť a ohrožoval nejen je, ale i svou bývalou manželku.

Ženě se naštěstí podařilo z bytu včas utéct.

„Policisté po vstupu do bytu nalezli oba starší manžele bez známek života. Veškeré indicie nasvědčovaly tomu, že se oba stali obětí násilného trestného činu. Vyšetřování případu si tak okamžitě převzali kriminalisté prvního oddělení krajského ředitelství policie,“ sdělila Andrea Zoulová.

„Po podezřelém 43letém útočníkovi začali téměř okamžitě pátrat policisté v celé Praze i Středočeském kraji. S ohledem na skutečnost, že hledaný muž může být ozbrojen, byla do akce nasazena i zásahová jednotka,“ doplnila mluvčí pražské policie.

AKTUALIZACE: 43 letý útočník na útěku byl nalezen zásahovou jednotkou. 

„Rozsáhlá pátrací akce, do které se zapojily desítky policistů a kriminalistů, přinesla krátce po 6. hodině ranní  kýžený výsledek. V jedné z obcí Středočeského kraje byl hledaný muž zásahovou jednotkou nalezen. Podle prvotních informací podezřelý spáchal sebevraždu,“ uvedla policejní mluvčí Andrea Zoulová.

Okolnosti celého případu jsou i nadále v šetření kriminalistů prvního oddělení.

ČTĚTE TAKÉ: Strážníci v Praze u muže, který tvrdil, že není ozbrojen, nalezli několik nožů a revolver

Autor: Jiří Berec a
krajká redakce Praha

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na