Domů Hlavní zprávy VIDEOZPOVEĎ: Mosteckého studenta surově napadl v parku Šibeník neznámý násilník

VIDEOZPOVEĎ: Mosteckého studenta surově napadl v parku Šibeník neznámý násilník

0
Sdílet
Ilustrační snímek policistů v parku Šibeník v Mostě. Autor: Honza Vraný

Mostecko – Být v nesprávnou chvíli na nesprávném místě se bohužel podařilo mladému chlapci z Mostecka. Spolu s kamarádem šel na procházku parkem Šibeník v Mostě, když si všiml hádajícího se páru.

 

„Muž se ženou se nejprve hádali a pakten násilník tu ženu začal dokonce mlátit. Když jsme je míjeli, tak ona začala na nás řvát, ať si hledíme svého. Obešel jsem s kamarádem celý park a onu dvojici jsme potkali znovu. Když jsme byli v jejich blízkosti ten násilník se najednou po mě ohnal a dal mi několik pěstí. Upadl jsem a ztratil chvilku vědomí. Pomohl mi kamarád. Bolela mě hlava, měl jsem natržené a poškrábaní ucho. Hlavu samou modřinu,“ poposuje nepříjemný zážitek mladík z Mostu.

Hádající se pár mezitím odešel. Napadený hoch incident ohlásil na policii a musel být ošetřen v nemocnici. Přivolaní strážníci a policisté však již útočníka na místě nezastihli.

VIDEOZPOVĚD: Mladíka napadl surovec v mosteckém parku Šibeník

Mladíka napadl v mosteckém parku Šibeník neznámý násilník

 

Útokem se nyní zabývá mostecká policie, která má k dispozici přesný popis útočníka. Mladý student si z napadení odnesl nejen fyzickou, ale především psychickou újmu. „Šibeníku se nyní budu asi chvilku vyhýbat. Přitom jsem tam moc rád jezdil na kole,“ říká napadený mladík a přeje si, aby útočník byl co nejdříve dopaden a po zásluze potrestán.

„Myslím si, že není správné jen tak na potkání někoho mlátit. A to jen, že jsem s kamarádem viděl, jak se hultvátsky chová ke své slečně,“ říká stále ještě otřesený mladík.

PSALI JSME TAKÉ: BRUTÁLNÍ ÚTOK: Dva agresoři v Ostravě zaútočili na pracovníky technických služeb

Autor: Honza Vraný

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na