Domů Hlavní zprávy VIDEO: Strážníci vyjeli k odchytu velblouda, dvouhrbého svatebčana někdo přivázal k tyči

VIDEO: Strážníci vyjeli k odchytu velblouda, dvouhrbého svatebčana někdo přivázal k tyči

0
Sdílet
Odchyt velblouda. Autor: MP Brno

Brno – Plejáda exotických zvířat, kterou již odchytávali brněnští strážníci, se v sobotu odpoledne rozrostla o dalšího neobvyklého člena. Po telefonátech několika svědků zamířila hlídka městské policie do Kníniček, kde se po cestě vedoucí z Rozdrojovic procházel velbloud.

Informuje o tom mluvčí brněnských strážníků Mgr. Jakub Ghanem. Urostlé zvíře prý vstupovalo i do silnice, a tak ho možná i z toho důvodu některý z kolemjdoucích přivázal ještě před příjezdem strážníků k tyčce označující vodohospodářské zařízení.

Dvouhrbý velbloud si hověl v trávě, kde spokojeně ležel na břiše a převracel se na bok. Po chvíli se na místo dostavila majitelka zvířete. Omluvila se za nepříjemnosti a strážníkům řekla, že v nedalekém rozdrojovickém hotelu se koná svatba a velbloud se jí účastnil do chvíle, než nepozorovaně utekl.

VIDEOZÁZNAM Z ODCHYTU VELBLOUDA:

Sedmatřicetiletá žena si drabaře převzala a odvedla zpátky k hotelu. Brněnští strážníci již v minulosti odchytávali mimo jiné klokana, dželadu, bobra, hady či jezevce. Koncem května zastavovali provoz, aby ochránili kachní mámu s šesti káčaty,“ dodal mluvčí brněnských strážníků Mgr. Jakub Ghanem.

PSALI JSME TAKÉ: Krajta útěkářka šplhala jedenáct pater v panelovém domě do bytu

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na