Domů Hlavní zprávy VIDEO: Strážníci spěchali k ležícímu muži, kolemjdoucí ho mezitím pomočil

VIDEO: Strážníci spěchali k ležícímu muži, kolemjdoucí ho mezitím pomočil

0
Sdílet
Kolemjdoucí muž se vymočil na ležícího muže. Autor: MP Brno

Brno – Kamery brněnské městské policie někdy zaznamenají i činy, jejichž motivace zůstává i po dopadení pachatele záhadou. Pracovníkům dohledového centra se podařilo natočit těžko pochopitelný případ, který se odehrál včera v noci v Benešově ulici.

Náhodný kolemjdoucí tam nejistou chůzí došel k ležícímu muži a bez jasného důvodu se na něj vymočil. Nemohl si přitom být jistý, jestli přibližně pětapadesátiletého chodce nepostihly zdravotní potíže a zda není v ohrožení života.

Podezřelého ale strážníci chytili přímo při činu. Na místo totiž po upozornění z dohledového centra spěchali se zapnutými majáky právě proto, aby ověřili, jestli ležící muž nezkolaboval. To se naštěstí nepotvrdilo a strážníci zjistili, že je muž pouze opilý. Nechali ho proto převézt na záchytnou stanici.

VIDEOZÁZNAM… Kolemjdoucí se vymočil na ležícího muže

Strážníci spěchali k ležícímu muži, kolemjdoucí ho mezitím pomočil

 

Chování kolemjdoucího vyhodnotili jako přestupek proti občanskému soužití. Za podobně nevybíravé chování vůči druhým hrozí ve správním řízení pokuta do dvaceti tisíc korun. Informuje o tom mluvčí brněnských strážníků Jakub Ghanem.

PSALI JSME TAKÉ: KRIMI: Ostravská policie usilovně pátrá po pachateli znásilnění

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na