Domů Hlavní zprávy VIDEO: S požárem pole u Havraně bojovalo sedm hasičských jednotek

VIDEO: S požárem pole u Havraně bojovalo sedm hasičských jednotek

0
Sdílet
Požár pole u Havraně na Mostecku zaměstnal sedm hasičských jednotek. Autor: Honza Vraný

Havraň u Mostu – Sedm hasičských jednotek bojovalo ve středu odpoledne s rozsáhlým požárem pole u Havraně na Mostecku. Operační středisko krajských hasičů na místo vyslalo profesionální, podnikové i dobrovolné hasiče z celého Mostecka.

 

Potvrdil to velitel zásahu HZS Most Zbyněk Švarc s tím, že hořelo na ploše přibližně 300 až 400 metrů. Na místě zasahovali také policisté, kteří nyní zjišťují přesnou příčinu vzniku požáru. S největší pravděpodobností se požár rozšířil od jednoho ze zemědělských strojů, který na poli pracoval.

Dopravní policisté museli po dobu zásahu hasičů uzavřít hlavní silniční tah z Mostu na Žatec. Hasiči totiž plameny hasili také ze silnice.

Na místě nyní zasahovali profesionální hasiči z Mostu, podniku Severní energetická a dobrovolní hasiči z Braňan, Obrnic, Želenic, Malého Března a z mosteckých Rudolic.

U Havraně ale nehořelo letos poprvé. S rozsáhlým požárem pole u Havraně na Mostecku před pár dny totiž zápolilo celkem deset hasičských jednotek. Hustý dým byl přitom vidět desítky kilometrů daleko.

VIDEOREPORTÁŽ: S požárem pole u Havraně bojovalo sedm hasičských jednotek…

Požár pole u Havraně na Mostecku

 

PSALI JSME TAKÉ: OBRAZEM: S požárem pole u Havraně bojovalo deset hasičských jednotek

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na