Domů Dopravní nehody VIDEO : Řidič skončil s autem na boku. Do nemocnice byl transportován...

VIDEO : Řidič skončil s autem na boku. Do nemocnice byl transportován vrtulníkem

0
Sdílet
Zraněného řidiče transportoval vrtulník do nemocnice. Autor: Honza Vraný

Litvínov – Osmatřicetiletý řidič osobního automobilu skončil v nemocnici poté co v úterý havaroval na silnici z Horního Jiřetína do Litvínova.

 

Při předjíždění měl zavadit nárazníkem o jiné vozidlo, dostal se do smyku a vylétl ze silnice do příkopu. Nárazem pak byl odmrštěn zpět na střechu. Auto udělalo kotrmelec přes střechu a skončilo na boku.

Na místě zasahovala přivolaná jednotka profesionálních hasičů z Litvínova. Hasiči asistovali Zdravotnické záchranné službě a pomohli zraněného muže s transportem do vrtulníku letecké záchranky.

VIDEORPORTÁŽ: V Litvínově havaroval řidič s osobním autem…

U dopravní nehody v Litvinově zasahoval vrtulník

 

Podle mluvčího krajské záchranné služby Prokopa Voleníka byl řidič následně transportován se středně-vážným zraněním do ústecké Masarykovy nemocnice.

Při vzletu vrtulníku asistovali u nehody také strážníci městské policie z Litvínova, kteří uzavřeli komunikaci v obou směrech a odkláněli dopravu.

Velitel zásahu HZS Litvínov Ota Zápotocký redakci uvedl, že po příjezdu hasičů na místo nehody byl řidič již z havarovaného auta opřen o zábradlí. Hasiči následně převrátili auto zpět na kola a uklidili komunikaci po úniku provozních látek.

Příčinu nehody vyšetřují dopravní policisté.

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNĚ: U střetu osobního auta s nákladákem zasahoval i vrtulník

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na