Domů Hlavní zprávy VIDEO: Prevence tak trochu jinak zaujme opět mostecké školáky i seniory

VIDEO: Prevence tak trochu jinak zaujme opět mostecké školáky i seniory

0
Sdílet
Na snímku herci Michaela Marková a Vlasta Vébr v rámci vystoupení. Autor: Honza Vraný

Mostecko – Projekt PREVENCE TAK TROCHU JINAK, který v září odstartuje v Mostě je financovaný z dotace poskytnuté Statutárním městem Most je určen mosteckým předškolákům, školákům ale i seniorům. Interaktivní divadelní preventivní představení se představí na 10 mateřských školek, 13 základních škol a pětkrát bude určeno seniorům.

„Slovo prevence může většině znít jako poučování, ale Divadlo VeTři a její dva aktéři, Michaela Marková a Vlasta Vébr, se snaží o prevenci zábavnou divadelní formou. Velký zájem ze strany mateřinek, základních škol i seniorů jasně říká, že se jim to daří,“ říká Vlasta Vébr s tím, že jde o interaktivní divadelní preventivní představení, které do děje vtáhne samotné aktéry a budou průběh představení moci ovlivnit.

V září, říjnu i listopadu navštíví projekt většinu mateřinek a základních škol.

Na své si přijdou ale i senioři v Mostě, protože i pro ně má Divadlo VeTři preventivní představení, například na téma Domácí násilí nebo Jak se naučit říkat NE.

VIDEO: Prevence tak trochu jinak opět startuje v Mostě…

Prevence tak trochu jinak opět startuje v Mostě

Tisková a mediální agentura JV PRESS a zpravodajský server Události112.cz jsou rovněž v letošním roce hrdým mediálním partnerem celého projektu a budou pravidelně o preventivní akci informovat.

PREVENCE TAK TROCHU JINAK startuje i v letošním roce v Mostě

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na