Domů Hlavní zprávy VIDEO: Policisté z Teplic pátrají po ženě, která si nechala cizí peněženku

VIDEO: Policisté z Teplic pátrají po ženě, která si nechala cizí peněženku

0
Sdílet
Neznáte ženu na fotografiích? Autor: Policie ČR

Teplice – Policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámé ženě, která je podezřelá z přečinu neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Informuje o tom mluvčí teplické policie Dan Vítek.

Dne 19. července 2017 kolem 10. hodiny dopoledne navštívila poškozená seniorka prodejnu na Benešově náměstí. Po zaplacení zboží zapomněla na prodejním pultu svou peněženku, ve které měla 1400 korun, doklady a platební kartu.

Toho využila neznámá žena, která peněženku z pultu vzala a z obchodu odešla. Podle kamerových záznamů se jednalo o ženu ve věku mezi čtyřiceti až padesáti roky, vysokou asi 170-175 cm, střední postavy, s tmavými vlasy se světlým melírem, které měla dlouhé na krk. Na sobě měla bílé triko bez potisku s výstřihem do V, tmavou sukni se světlými motivy dlouhou ke kolenům, na nohou bílé pantofle nebo sandály s černými skvrnami, přes rameno přehozenou černou kabelku.

VIDEO: Policisté pátrají po ženě, která si nechala cizí peněženku

Policisté pátrají po ženě, která si nechala cizí peněženku

 

„Veškeré informace k totožnosti ženy zachycené na snímcích je možné sdělit policistům z obvodního oddělení v Teplicích osobně, nebo na tel. č. 974 440 100, případně na linku 158,“ dodává mluvčí teplických policistů Dan Vítek.

 

VIDEO: Policisté z Teplic pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou podezřelé z krádeže

 

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na