Domů Hlavní zprávy VIDEO: Policisté v kuklách se beranidlem probourali do bytu na Koldomu. V...

VIDEO: Policisté v kuklách se beranidlem probourali do bytu na Koldomu. V poutech odvedli mladou ženu

0
Sdílet
Policisté v kuklách zasahovali v Litvínově. Autor: Honza Vraný/JV PRESS
Policisté v kuklách zasahovali v Litvínově. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Mostecko – Beranidlem se do bytu v litvínovském  Koldomu probourali policejní zakuklenci v úterý kolem páté hodiny ranní. V tu dobu v jednom ze dvou bytů, které kriminalisté prohledávali, spali dva lidé. Mladý muž a jeho přítelkyně. Právě tu posléze policejní zakuklenci odvedli s pouty na rukou.

Policie následně prohledávala nejen byty na Koldumu v Litvínově, ale i zaparkované vozidlo před objektem. „Bylo to jako v americkém akčním filmu. Nejprve obrovské rány do dveří a pak křik „TADY POLICIE“ pak už byl jen klid,“ líčil reportérům agentury JV PRESS jeden ze sousedů, na jehož patře k policejnímu zásahu došlo.

VIDEOREPORTÁŽ ZE ZÁSAHU POLICISTŮ:

Videoreportáž z Litvínova připravil pro Události112: Honza Vraný / JV PRESS

Proražené dveře posléze kriminalisté vysadili z pantů a odnesli do vestibulu. Dlouhé hodiny pak policisté s pásky na rukou ale i zakuklenci a technici prohledávali vytipované byty a do policejních dodávek odnášeli krabice a pytle.

Policisté ráno zasahovali v mostecké ulici Mladé gardy. Celou ulici policisté hermeticky uzavřeli. Zda obě akce souvisejí, není zatím jasné.

PSALI JSME: OBRAZEM: Policejní zakuklenci od ranních hodin zasahují na Mostecku. Důvod? Policie mlčí…

Obě akce na Mostecku byly v režii Policejního prezidia ČR. „Vzhledem k probíhajícímu vyšetřování nebudeme zatím sdělovat bližší informace,“ uvedla mluvčí Policejního prezidia České republiky Eva Kropáčová. Přislíbila, že informace policisté podají nejdříve ve středu.

 

u112poldovkakoldum2

Zničené dveře bytu na Litvínovském Koldomu po policejní razii. Foto: Richard Černý

Autor:
Honza Vraný
JV PRESS