Domů Hlavní zprávy VIDEO: Policisté z Teplic pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou podezřelé...

VIDEO: Policisté z Teplic pátrají po totožnosti dvou žen, které jsou podezřelé z krádeže

0
Sdílet
Policisté pátrají po dvojici zlodějek z Teplic. Autor: Policie ČR

Teplice – Teplická policie žádá o pomoc při pátrání po dvou ženách, které jsou podezřelé z  krádeže. Spolupachatelky, které zachytily bezpečnostní kamery teplického supermarketu, se 25. ledna před jedenáctou hodinou pokusily ženě, která si vybírala zboží v sekci mléčných výrobků, odcizit věci z kabelky, což se jim ale nepodařilo.

Informuje o tom mluvčí teplické policie Dan Vítek s tím, že v souvislosti s tímto případem policisté potřebují ustanovit totožnost poškozené ženy s blond vlasy oblečené v tmavém kabátu, křížem přes rameno měla pověšenou červenou kabelku, kterou se podezřelé pokusily okrást, aby mohla by v dané věci podat svědectví.

Jedna z neúspěšných zlodějek pak po několika minutách odcizila další ženě z kabelky peněženku s doklady, platebními kartami a finanční hotovostí. Ještě týž den kolem půl třetí odpoledne se měly podezřelé ženy dopustit další krádeže, tentokrát v Lovosicích.

VIDEO PACHATELEK KRÁDEŽE…

Policisté pátrají po totožnosti dvou žen podezřelých z krádeže

V souvislosti s těmito případy policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po ženách, které jsou podezřelé ze spáchání přečinů krádeže ve stadiu pokusu, krádeže a neoprávněného opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku.

První podezřelá má delší vlasy odbarvené na blond, v době spáchání činu česané do drdolu a byla oblečená do tmavého kabátu s kapucí lemovanou kožešinou, kolem krku měla šálu, na nohou tmavě modré rifle a černé boty s bílým lemováním podrážky.

Druhá podezřelá má černé vlasy učesané do culíku, na sobě měla černou bundu s kapucí a bílým zipem, světle modré rifle a černé kozačky, přes rameno měla pověšenou tašku černé barvy.

„Jakékoliv informace k totožnosti, nebo výskytu podezřelých žen, je možné sdělit na Obvodní oddělení Policie ČR v Trnovanech, nebo na linku 158,“ dodal mluvčí teplické policie Dan Vítek.

Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na