Domů Hlavní zprávy VIDEO OD ČTENÁŘE: Travní požár u Otvic na Chomutovsku zaměstnal hasiče

VIDEO OD ČTENÁŘE: Travní požár u Otvic na Chomutovsku zaměstnal hasiče

0
Sdílet
Travní požár zaměstnal profesionální i dobrovolné jednotky. Autor, čtenář webu: Lukáš Ledvinka

Chomutovsko – Travní a lesní požár u Otvic na Chomutovsku ve čtvrtek odpoledne zaměstnal profesionální i dobrovolné jednotky z Chomutovska. 

Na místo požáru dorazila také dobrovolná jednotka jednotka z Jirkova s hasičskou cisternou CAS 32 TATRA 815/LP a posléze k požáru dorazila i profesionální jednotka HZS Chomutov s velkokapacitní cisternou CAS 32 TATRA 815/7.

Na místě poté zasahovala i policejní hlídka.

VIDEO Z MÍSTA POŽÁRU… 

Požár travního porostu u Otvic na Chomutovsku

PSALI JSME TAKÉ: Dvě hasičské jednotky zasahovaly u travního požáru plantáže starého sadu

Tip na reportáž a fotografii s videem z místa události do redakce zaslal náš pravidelný čtenář webu Lukáš Ledvinka z Chomutova. Děkujeme. Našemu čtenáři zasíláme malý dárek v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz

Máte také TIP na článek, exkluzivní fotografie nebo video? Pošlete je redakci Události112.cz, ty nejlepší zveřejníme a odměníme malým dárkem v podobě reklamního předmětu s logem Události112.cz.
Máme pro vás připraveny reklamní předměty s logem naší „stodvanáctky,“ jako jsou kšiltovky, trička nebo krásné hrnečky.
Pokud jste se stali svědky zajímavé události nebo víte o aktualitě, o které bychom mohli napsat, nebo máte-li téma na exkluzivní článek, dejte nám o tom vědět. TIP na článek a fotografie nebo videa nám můžete zaslat na redakční email: redakce@udalosti112.cz případně můžete zavolat či napsat SMS na náš redakční mobil +420 603 865 666.

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na