Domů Dopravní nehody VIDEO: Nezabržděné auto se v Dubí samovolně rozjelo a skončilo na hřišti

VIDEO: Nezabržděné auto se v Dubí samovolně rozjelo a skončilo na hřišti

0
Sdílet
Osobní auto se samovolně rozjelo a nacouvalo do plotu dětského hřiště. Autor: MP Dubí

Dubí – Nezabržděná auta mohou být doslova vražednou zbraní. V Dubí se samovolně rozjelo osobní auto na Školním náměstí přímo u školy a vcouvalo až na dětské hřiště, kde si hrály děti. Nikým neovládaný automobil se zastavil, až když prorazil plot dětského hřiště.

Podobných případů, kdy řidiči vystoupí z auta a dostatečně ho nezajistí proti samovolnému rozjetí se v těchto dnech navíc množí.

Před pár dny na Novojičínsku zabíjela bílá dodávka, kterou řidič nezabrzdil. Automobil se po chvilce sám rozjel a přejel ženu, která šla po chodníku. Žena utrpěla závažná zranění, kterým na místě podlehla.

A přitom stačilo tak mála, aby řidiči, kteří zaparkují auto ještě než z něj vystoupí zatáhli ruční brzdu a zařadili rychlost. Tímto způsobem se dá předejít tragickým okamžikům.

Naštěstí v  Dubí se kuriózní nehoda udála bez zranění. Přesto byly nejen děti hrající si na hřišti ve smrtelném nebezpečí. V něk se mohli ale ocitnout i náhodně kolemjdoucí lidé nebo ostatní řidiči. Stejně jako v Novém Jičíně, tak i v Dubí, natočila celý průběh nehod kamera městských strážníků.

VIDEOZÁZNAM: Nezabržděná vozidla mohou zabíjet…

Nezabržděná auta mohou být vražednou zbraní

 

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNĚ: V Chomutově došlo ke střetu automobilu s chodcem

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na