Domů Dopravní nehody VIDEO: Vážně zraněného motorkáře transportoval z Mostu do ústecké nemocnice vrtulník

VIDEO: Vážně zraněného motorkáře transportoval z Mostu do ústecké nemocnice vrtulník

0
Sdílet
Záchranáři odvážejí motorkáře k vrtulníku. Autor: Honza Vraný

Most – Vážné zranění utrpěl v pátek dvaapadesátiletý motorkář, který dosud z neznámých příčin spadl z motocyklu v pravotočivé zatáčce pod mosteckým Hněvínem na hlavním silničním tahu z Mostu ve směru na Litvínov. Na místě zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby.

„Motorkář při nehodě utrpěl velmi vážná zranění a musel být do ústecké Masarykovy nemocnice transportován vrtulníkem,“ uvedl mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník s tím, že motorkář skončil na oddělení traumacentra.

Muž řídil motocykl značky Honda a motorka zůstala ležet uprostřed komunikace. Policisté po dobu přistání a vzletu vrtulníku záchranné služby komunikaci na Litvínov zcela uzavřeli.

„Přesnou příčinu nehody motocyklu vyšetřuje mostecká dopravní policie,“ dodala ke karambolu krajská policejní mluvčí Veronika Hyšplerová.

VIDEOREPROTÁŽ Z NEHODY MOTORKÁŘE V MOSTĚ…

Zraněného motorkáře transportoval do nemocnice vrtulník letecké záchranky

Na místě mezi prvními poskytli první pomoc zraněnému motorkáři dva hasiči, kteří jeli kolem a další náhodný svědek. Následně si muže převzali přivolaní záchranáři z Mostu. Vzhledem k závažnosti poranění, byl na místo nakonec povolán vrtulník ltecké záchranky.

PSALI SJME TAKÉ: Motorkář na Novojičínsku porazil na přechodu pro chodcem malého cyklistu

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na