Domů Dopravní nehody VIDEO: Na mosteckém koridoru havaroval nákladní automobil, který skončil na boku

VIDEO: Na mosteckém koridoru havaroval nákladní automobil, který skončil na boku

0
Sdílet
Na mosteckém koridoru havaroval nákladák. Autor: Honza Vraný

Most – Naštěstí bez vážného zranění skončila v sobotu nehoda nákladního automobilu, který jel na mosteckém koridoru ve směru od Teplic na Chomutov a nedaleko vlakového nádraží vylétl ze silnice a částečně se převrátil na bok a skončil v příkopu.

Zatímco kabina automobilu se zabořila do stráně, korba vozu převážející stavební suť se převrátila na bok. Z poškozené nádrže nákladáku začala unikat nafta. Na místě proto zasahovala i povolaná jednotka mosteckých profesionálních hasičů.

Velitel zásahu Petr Pospěch z HZS Most uvedl, že po příjezdu na místo nehody hasiči zjistili, že došlo k masivnímu uniku nafty. „Řidič havaroavaného auta byl naštěstí v pořádku a nevyžadoval péči záchranné služby. Jednotka hasičů se proto soustředila hlavně na zabránění dalšímu úniku nafty aby nedošlo k větší konataminaci zeminy. Odčerpávali jsme následně naftu z poškozené nádrže do barelů,“ uvedl k nehodě velitel směny C a zásahu Petr Pospěch.

VIDEOREPORTÁŽ Z NEHODY NA KORIDORU:

Karambol naštěstí nekomplikoval příliš dopravu, policisté ji svedli do jednoho jízdního pruhu. Částečně policisté silnici ve směru na Chomutov uzavřeli při vyprošťování nákladního automobilu zpět na kola.

Přesnou příčinu nehody stále vyšetřují dopravní policisté. Reportéři agentury JV PRESS vysílali živě záběry přímo z místa karambolu, a to na sociální síti Události112.cz

PSALI JSME TAKÉ: FOTO: Na Karlovarsku se převrátila cisterna s benzínem, silnice byla několik hodin uzavřena

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na