Domů Dopravní nehody VIDEO: Auto vylétlo v Bílině ze silnice a narazilo do fasády i...

VIDEO: Auto vylétlo v Bílině ze silnice a narazilo do fasády i okna přízemního bytu

0
Sdílet
Havarované auto zůstává na místě karambolu v Bílině. Autor: Honza Vraný

Bílina – Riskantní ranní jízdu na bílinském sídlišti Za Chlumem ukončil až náraz do okna přízemního bytu panelového domu takzvaného „bonbónku“. K události došlo před pátou hodinou ranní. Řidič údajně po nehodě z havaravaného auta utekl. Je až s podivem, že se celý karambol tak obešel bez zranění…

Automobil vylétl ve vysoké rychlosti ze silnice, přejel chodník a vozidlo následně bočně narazilo do domu. Obtisk bočné části auta i pneumatik je patrný na poničené fasádě objektu.

Havarovaný vrak automobilu zůstává na místě. Po nárazu se vozidlo odmrštilo a zůstalo stát zadní částí k oknům přízemního bytu.

Po celý den havarované auto lákalo jako atrakce kolemjdoucí i projíždějící řidiče, kteří u karambolu zastavovali a fotografovali si poničené auto i fasádu domu. Obyvatelé Bíliny na sociální síti po celý den komentovali karambol s tím, že řídit automobil a havarovat s ním měl známý bílinský feťák, který nevlastní ani řidičský průkaz. Svou známou riskantní jízdou prý opakovaně ohrožuje obyvatele i ostatní účastníky silničního provozu.

Redakce štábu Události112.cz  << na místě hovořila i s obyvatelkou bytu, ta si ale nepřála zveřejnit své jméno ani vystoupit ped kameru. „Ještě že nám nevlétl do pokoje. Spí tam děti. Musela to být obrovská rána, ale já nic neslyšela. Zjistila jsem až ráno, že mám „zaparkované“ havarované auto před okny bytu,“ dodala před domem šokovaná žena.

Zjišťujeme další podrobnosti k celé páteční dopravní nehodě…

VIDEO: Auto vylétlo v Bílině ze silnice a narazilo do fasády i okna přízemního bytu

Auto vylétlo v Bílině ze silnice a narazilo do fasády i okna přízemního bytu

PSALI JSME: V obci Tichá na Novojičínsku narazil řidič se Superbem do zdi domu, na místě zemřel

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na