Domů Hlavní zprávy Více, jak 8let vyráběla a prodávala 45letá dealerka na Plzeňsku pervitin. Ženě...

Více, jak 8let vyráběla a prodávala 45letá dealerka na Plzeňsku pervitin. Ženě hrozí až 10let vězení!

0
Sdílet
Policie ČR, ilustrační foto. Autor: archiv redakce Události112.cz / J.B.

Plzeňsko –  Více, jak 8let vyráběla, poté i prodávala tvrdou drogu pervitin 45letá žena z plzeňska. Drogu podle policie distribuovala v Plzni na Roudné. Nyní spadla klec! Dealerka drog skončila v péči plzeňské kriminálky. Žena je nyní za své skutky stíhána vazebně.

O případu dnes informovala plzeňská policejní mluvčí Veronika Hokrová s tím, že  policejní komisařka z 1. oddělení obecné kriminality 2. listopadu 2017 zahájila trestní stíhání 45leté ženy, kterou obvinila ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými látkami a s jedy a dále z přečinu nedovolené výroby a jiné nakládání s omamnými látkami a s jedy. Tohoto jednání se žena měla dopustit v několika případech již od roku 2009 do 1. listopadu 2017, kdy byla policisty zadržena v Plzni na Roudné.

„Dle zjištěných skutečností měla pachatelka prodávat minimálně 4 osobám, pravidelným odběratelům, v pravidelných i nepravidelných intervalech látku obsahující metamfetamin neboli pervitin o nezjištěné koncentraci, přičemž za uvedené období prodala více jak 635 gramů psychotropní látky za nejméně 635 000 korun,“ uvedla k případu policejní mluvčí.

„Následnou provedenou domovní prohlídkou v Plzni na Roudné byla policisty zajištěna vlhká krystalická látka béžové barvy o celkové hmotnosti 55,62 gramu, jež měla být určena k dalšímu prodeji. Svého jednání se žena dopustila i přesto, že byla za takový trestný čin v posledních třech letech pravomocně odsouzena,“ doplnila mluvčí policie a upřesnila, že aktuálně obviněná žena byla vzata do vazby.

V případě pravomocného rozsudku ji hrozí až desetiletý trest odnětí svobody.

ZAUJALO NÁSPolicisté z Mladé Boleslavi zachránili ženu a muže z hořícího bytu

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na