Domů Z regionu Jihočeský kraj Do vězení se mu nechtělo! Policisté odsouzeného vypátrali, již je za mřížemi

Do vězení se mu nechtělo! Policisté odsouzeného vypátrali, již je za mřížemi

0
Sdílet
Policisty zadržený agresor v poutech, ilustrační foto. Autor: archiv Honza Vraný / JV PRESS / Události112.cz (c) 2011
Policisty zadržený agresor v poutech, ilustrační foto. Autor: archiv Honza Vraný / JV PRESS / Události112.cz (c) 2011

J. Hradec / Suchdol nad Lužnicí – Přitížil si! Mladý muž byl rozsudkem okresního soudu v Plzni odsouzen k trestu odnětí svobody. Bohužel do vězení, kam měl nastoupit se mu evidentně nechtělo. Policisté mladého muže vypátrali a zároveň zadrželi v Českých Velenicích na místní ubytovně.

O případu informovala policejní mluvčí Hana Millerová s tím, že podezřelý muž ( ročník 1981)  z Havířova byl v březnu vypátrán hlídkou policistů z obvodního oddělení policie Suchdol nad Lužnicí v Českých Velenicích na ubytovně.

„Zde svým jednáním mařil výkon úředního rozhodnutí tím, že bez závažného důvodu nenastoupil výkon trestu odnětí svobody do věznice Plzeň Bory, který mu byl uložen rozsudkem okresního soudu Plzeň město ve spojení s usnesením Krajského soudu v Plzni,“ upřesnila policejní mluvčí Hana Millerová.

ČTĚTE TAKÉ: Matka nezletilých dětí dluží na výživném za více než tři roky bezmála 136 tisíc korun!

„Již odsouzený muž si výzvu k nástupu trestu osobě převzal v budově okresního soudu Plzeň město  v červnu 2016 během hlavního líčení, kde bylo vedeno trestní řízení pro jeho další majetkovou trestnou činnost. Usnesení o zahájení trestního stíhání pro přečin maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání ze dne 4. dubna převezme již odsouzený muž ve věznici Plzeň Bory, kde si odpykává trest za již dříve spáchanou trestnou činnost,“ doplnila policejní mluvčí.

Pobyt za oknem s mřížemi se mu tak patrně prodlouží.

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na