Domů Dopravní nehody Vážná nehoda mezi Otrokovicemi a Tlumačovem si vyžádala zranění třech osob

Vážná nehoda mezi Otrokovicemi a Tlumačovem si vyžádala zranění třech osob

0
Sdílet
Nehoda osobního vozu v mlze si mezi Otrokovicemi a Tlumačovem vyžádala tři zraněné. Autor: HZS Zlínského kraje

Otrokovice – Od časných ranních hodin pátku 20. října 2017 zasahovali profesionální hasiči u dopravní nehody osobního vozidla na silnici I/55 mezi Otrokovicemi a Tlumačovem na Zlínsku.

V 4:22 hodin přijali hasiči hlášení o nehodě jednoho vozidla. Oznamovatel dále sdělil, že ve voze mají být tři zaklíněné osoby. Na místo nehody byla vyslána jednotka profesionálních hasičů z požární stanice Otrokovice.

Po příjezdu hasiči zjistili, že dvě zraněné osoby jsou v péči Policie České republiky. V poškozeném voze Ford Mondeo seděl zaklíněný řidič. Hasiči ho vyprostili s hydraulickým vyprošťovacím zařízením a předali do péče zdravotnické záchranné služby. Všichni zranění byli později odvezeni do nemocnice.

Provoz na silniční komunikaci komplikuje silná mlha. Policie zpočátku pouštěla projíždějící vozidla jedním pruhem. Znečištění silnice kousky z havarovaného vozu je na ploše asi 100 metrů čtverečních. Z důvodu nutnosti zajistit důkazy a z důvodu bezpečnosti příslušníků policie a hasičů při vyšetřování nehody, byla silnice oboustranně uzavřena. Hasiči místo nehody osvětlují.

Poškození vozidla bylo tak devastující, že motor byl mimo komunikaci ve vzdálenosti několika desítek metrů od místa nehody.

Autor: Roman Žemlička
HZS Zlínského kraj

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na