Domů Dopravní nehody Dva dospělé a jedno dítě museli hasiči vyprostit z havarovaného automobilu na...

Dva dospělé a jedno dítě museli hasiči vyprostit z havarovaného automobilu na rychlostní silnici D6

0
Sdílet
Těžká dopravní nehoda na D6 - Sokolovsko. Autor: HZS KVK

Sokolovsko – Kvůli vážné dopravní nehodě byl více, jak tři hodiny zastaven provoz na hlavní silnici D6, ve směru z Karlových Varů na Sokolov. Zasahující hasiči musili ze zcela zdemolovaného osobního vozidla pomocí hydraulického náčiní vyprostit dvě dospělé osoby a jedno dítě, poté je předali do péče zdravotnické záchranné služby. 

O nehodě informoval krajský mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal s tím, že jedno osobní auto havarovalo v noci ze soboty na neděli na silnici D6 na úrovni Starého Sedla.

Jízdní směr z Karlových Varů na Sokolov byl tak tři hodiny zcela uzavřený. Ve zdemolovaném vozidle zůstaly zaklíněné tři osoby, dvě dospělé a jedno dítě.

„Na místě zasahovali hasiči ze stanice Sokolov, Karlovy Vary a dobrovolní hasiči z Březové. Všechny zaklíněné osoby museli hasiči vyprostit, následně si je převzala záchranná služba,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů a upřesnil, že po vyšetření nehody ze strany policie se hasiči postarali o úklid vozovky od trosek havarovaného auta a zlikvidovali velký únik provozních kapalin. V půl druhé v noci byl provoz na silnici opět obnoven.

PSALI JSME: Pět lidí skončilo v nemocnici poté co jejich vozidlo havarovalo na dálnici u Velkých Pavlovic

-jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na