Domů Dopravní nehody V Uherském Brodě se střetla dvě vozidla, jedno z nich začalo po...

V Uherském Brodě se střetla dvě vozidla, jedno z nich začalo po nehodě hořet

0
Sdílet
Po střetu dvou vozidel v okrajové části Uherského Brodu začalo hořet. Autor: HZS Zlínského kraje

Uherský Brod – Po střetu osobních vozidel zn. Škoda Octavia a Škoda Felicia na komunikaci z Uherského Brodu směrem na Nivnici začalo jedno z vozidel hořet. Oba řidiči skončili v péči lékařů.

O nehodě dnes informoval krajský mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že k nehodě došlo ve čtvrtek 16. března, v 09:08 hodin. Na místo byly vyslány dvě jednotky profesionálních hasičů.

Spolu s hasiči na místo nehody zamířili také zdravotničtí záchranáři a policisté.

Plameny se rychle rozšířily na motorový prostor a do interiéru vozidla. Zranění řidiči stačili obě havarovaná vozidla včas opustit. Následně si je do své péče převzala posádka zdravotnické záchranné služby, která je po prvotním ošetření transportovala do nemocnice.

Hned po příjezdu na místo rozvinuli hasiči dvě vysokotlaká vedení a plameny v několika minutách srazili.

Po střetu dvou vozidel v okrajové části Uherského Brodu začalo hořet. Autor: HZS Zlínského kraje

„Rychlým zásahem se jim podařilo zabránit rozšíření požáru na druhé havarované vozidlo. Po dohašení požáru a ochlazení zasaženého interiéru vozidla byla jednotka dobrovolných hasičů odeslána zpět na zbrojnici,“ upřesnil Netopil.

PSALI JSME: OBRAZEM OD ČTENÁŘE: Z reprosoustavy v autě v Mostě vyšlehly za jízdy plameny

„Profesionální hasiči zůstali na místě a po ukončení policejního vyšetřování odtáhli pomocí navijáku svého zásahového vozidla oba vraky mimo komunikaci, kterou ještě před svým odjezdem uklidili,“ doplnil k nehodě mluvčí hasičů.

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na