Domů Dopravní nehody V Mostech u Jablunkova se střetla dvě vozidla, nehoda měla tragické následky,...

V Mostech u Jablunkova se střetla dvě vozidla, nehoda měla tragické následky, zranění čtyř osob, z toho jedno bylo smrtelné

0
Sdílet
Hasiči vyprošťovali dva zraněné u tragické nehody v Mostech u Jablunkova. Autor: HZS MSK
Hasiči vyprošťovali dva zraněné u tragické nehody v Mostech u Jablunkova. Autor: HZS MSK

Mosty u Jablunkova – Dvě jednotky hasičů zasahovaly v sobotu 6. srpna odpoledne v Mostech u Jablunkova (okres Frýdek-Místek) u tragické nehody dvou osobních automobilů Audi a Škoda Fabia.

O nehodě informoval tiskový mluvčí moravskoslezských hasičů Petr Kůdela s tím, že nehoda si vyžádala vážná zranění čtyř osob, z toho jedno bylo smrtelné. Šlo o dívku školního věku. Hasiči museli dvě zraněné osoby vyprostit z vozidel a předat týmům zasahujících zdravotnických záchranářů.

Fotografie z místa tragické nehody 

 

Operační středisko hasičů bylo o nehodě na obchvatu kolem Mostů u Jablunkova informováno po sobotním poledni.        

„Hasiči zabezpečili před požárem obě havarovaná vozidla, která zůstala stát na silnici. Vzhledem k silnému dešti se dostaly uniklé provozní kapaliny až do kanalizace, hasiči proto stavěli na krajnici silnice provizorní zábranu (nornou stěnu). O úniku byli informováni pracovníci odboru životního prostředí,“ sdělil k nehodě mluvčí hasičů a doplnil, že obchvat Mostů u Jablunkova (silnice I/11) musel být několik hodin zcela uzavřen.

-sim