Domů Dopravní nehody V Havrani na Mostecku ošklivě havarovalo osobní vozidlo, zraněná řidička skončila v...

V Havrani na Mostecku ošklivě havarovalo osobní vozidlo, zraněná řidička skončila v péči záchranářů

0
Sdílet
Noční nehoda osobního vozidla na mostecku. Autor: archiv JV PRESS / Jan Vraný

Havraň – Na silnici I/27 v obci Havraň na Mostecku došlo v pátek 27. ledna, krátce před 23 hodinou k vážné dopravní nehodě osobního vozidla, která si vyžádala zásah všech záchranných složek a také zranění dvou osob.

„K noční nehodě na místo, jako první dorazila profesionální jednotka mosteckých hasičů, která zaklíněnou těžce zraněnou dvaadvacetiletou řidičku vyprostila z havarovaného vozu a předala do péče zasahující lékařské posádce Zdravotnické záchranné služby, uvedl pro Události112 krajský mluvčí ústecké záchranky Prokop Voleník.

„Žena skončila s vážným poraněním na traumacentru Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem. Její stejně starý spolujezdec byl posléze sanitkou převezen na chirurgické oddělení mostecké nemocnice,“ doplnil k nehodě mluvčí záchranářů.

Zasahující hasiči na místě nehody provedli protipožární opatření a zabránili dalšímu úniku provozních kapalin z havarovaného vozidla.

Provoz na komunikaci po dobu zásahu záchranných složek byl částečně omezen. Příčiny nehody nyní vyšetřují mostečtí dopravní policisté.

-jb