Domů Dopravní nehody Dvě smrtelná a tři těžká zranění při čelní srážce dvou aut si...

Dvě smrtelná a tři těžká zranění při čelní srážce dvou aut si vyžádala nehoda na Kladensku

0
Sdílet
Těžká nehoda na Kladensku. Autor: HZS Středočeského kraje / HZS PS Kladno

Kladensko – V sobotu 18. listopadu, v 16:48 hodin došlo k vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel na silnici č. 116 v lesním úseku nedaleko obce Běleč na Kladensku. Na místě zasahovali hasičské jednotky záchranná služby i policisté. Silnice byla v místě nehody zcela uzavřena.

ČTĚTE TAKÉ: V Liberci nad ránem vyhasl mladý lidský život. Kriminalisté prověřují úmrtí muže

O nehodě informoval Lukáš Vejvar z kladenské hasičské stanice s tím, že po silném nárazu skončilo jedno ze zdeformovaných aut ležet na boku uprostřed vozovky a uvnitř vozidla zůstaly zaklíněné tři těžce zraněné osoby. Druhý vůz se dvěma zaklíněnými osobami byl po nárazu odhozen částečně mimo vozovku.

Hasiči pomocí dvou hydraulických vyprošťovacích souprav začali vyprošťovat zaklíněné osoby z obou havarovaných vozidel.

I přes veškerou snahu zasahujících záchranářů už nebylo možné dvěma osobám v převráceném autě pomoci a lékař musel konstatovat exitus. Třetí osoba z tohoto vozu byla při vědomí předána záchranářům. Posádka druhého vozidla byla také při vědomí vyproštěna a předána s těžkými zraněními do péče zdravotnických záchranářů.

FOTOGALERIE: Dvě smrtelná a tři těžká zranění při čelní srážce dvou aut na Kladensku

„Hasiči po celou dobu této tragické události asistovali Policii ČR, při vyšetřování nehody,“ doplnil k nehodě Lukáš Vejvar a upřesnil, že silnice č. 116 mezi Ploskovem a křižovatkou Luby byla téměř tři hodiny zcela uzavřena.

-jb, red,

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na