Domů Z regionu Plzeňský kraj Účastníci druhého ročníku „Kurzu bezpečnosti Městské policie Plzeň“ zavítali ve středu...

Účastníci druhého ročníku „Kurzu bezpečnosti Městské policie Plzeň“ zavítali ve středu odpoledne na operační středisko Městské policie Plzeň

0
Sdílet
policejní maják, lustrační foto. Autor: archiv redakce / J.B.

Plzeň -„ Kurz bezpečnosti Městské policie Plzeň „ je pořádán ve spolupráci s Univerzitou třetího věku Lékařské fakulty Plzeň Univerzity Karlovy. Posluchači kurzu absolvují tři přednáškové bloky na téma „Jak si nenechat ublížit“, „Kriminalistika v praxi“ a „Bezpečně v silničním provozu“.

Ve středu odpoledne „ studenti“ seniorského věku navštívili operační oddělení Městské policie Plzeň, které sídlí v budově velitelství v Perlové ulici. Kromě prostor linky 156 si mohli všichni prohlédnout i zázemí zdejší obvodní služebny Městské policie Plzeň – střed v tzv. ostrém provozu. Obvodní služebnu Městské policie Plzeň – střed zhlédli v doprovodu velitelky služebny Ilony Gabrielové a operačním oddělením je provedl Miloslav Anděl, MBA.

Součástí připraveného programu byla beseda metodika prevence kriminality Bc. Karla Zahuta, při které se účastníci kurzu dozvěděli informace o činnosti městské policie.

Zdroj: Jana Pužmanová MP Plzeň 

Komentujte

Buďte první kdo bude komentovat!

Upozornit na
avatar