Domů Dopravní nehody U Roudnice na Královéhradecku se střetla Octavia s náklaďákem, dva lidé nehodu...

U Roudnice na Královéhradecku se střetla Octavia s náklaďákem, dva lidé nehodu nepřežili

0
Sdílet
Tragické dopravní nehoda na Královohradecku. Autor: Policie ČR

Královohradecko – Ve středu 16. listopadu krátce před 18. hodinou došlo na silnici I. třídy č. 11 v katastru Roudnice k tragické dopravní nehodě.

O tragické nehodě informovala policejní mluvčí Lenka Burýšková s tím, že řidič osobního vozidla zn. Škoda Octavia, vyjíždějící z vedlejší komunikace, se zde střetl s řidičem nákladního vozidla, který jel po hlavní silnici ve směru od Chlumce nad Cidlinou.

Při nehodě havarovala Škoda Octavia mimo komunikaci do pole. Následky byly tragické…

Jeho řidič skončil v nemocnici, dva spolujezdci z tohoto vozidla však svým zraněním na místě podlehli.

K tragické nehodě se vyjádřila také krajská mluvčí Královohradeckých hasičů Martina Žahourková s tím, že při příjezdu profesionálních hasičů na místo nehody poskytovali svědci nehody předlékařskou pomoc těžce zraněným osobám z osobního auta.

„Škodovka skončila po střetu v silně rozbahněném poli a řidič se spolujezdcem vpředu zůstali v autě uvězněni. Hasiči je bez použití hydraulického nářadí vyprostili z vraku ven,“ vysvětlila Žahourková.

„Hasiči zabezpečili osobní automobil proti požáru a pro potřeby policejního vyšetřování nasvítili místo události,“ doplnila k nehodě mluvčí hasičů.

„Řidič kamionu vyvázl bez zranění. Dechová zkouška byla u tohoto řidiče negativní. Přesná příčina nehody je předmětem vyšetřování,“ doplnila mluvčí policie Lenka Burýšková.

-jb, red.