Domů Hlavní zprávy U obce Hovězí na Vsetínsku spadl muž se stromu, do nemocnice ho...

U obce Hovězí na Vsetínsku spadl muž se stromu, do nemocnice ho přepravil vrtulník záchranářů

0
Sdílet
Zraněného muže transportoval do nemocnice vrtulník, u obce Hovězí na Vsetínsku spadl ze stromu. Autor: HZS Zlínského kraje

Hovězí/Hovízky – Krátce po 11. hodině dopolední v sobotu 20. května vyjížděli profesionální hasiči na žádost Zdravotnické záchranné služby o pomoc s transportem muže, který se vážně zranil při pádu ze stromu. Muž spadl přibližně asi desetimetrové výšky. K události došlo v části obce Hovězí – Hovízky.

Zraněného muže transportoval do nemocnice vrtulník, u obce Hovězí na Vsetínsku spadl ze stromu. Autor: HZS Zlínského kraje

O záchranné akci a události dnes informoval krajský mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil s tím, že na místo události byli vysláni profesionální hasiči ze Vsetína a dobrovolní hasiči z obce Hovězí.

„Po příjezdu na místo hasiči pomohli s naložením muže do sanity a společně se záchranáři se přesunuli na místní fotbalové hřiště v obci Hovězí,“ uvedl mluvčí hasičů a doplnil, že tam právě přistál vrtulník letecké záchranné služby, do kterého hasiči spolu se záchranáři zraněného muže přeložili.

ČTĚTE TAKÉ: V Otrokovicích na Zlínsku narazilo osobní vozidlo do návěsu kamionu

Letečtí záchranáři následně muže po nezbytném přednemocničním ošetření šetrně přepravili do nemocnice k dalšímu lékařskému ošetření.

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na