Domů Dopravní nehody U obce Drahlov na Kroměřížsku ošklivě havarovala řidička, v autě vezla malou...

U obce Drahlov na Kroměřížsku ošklivě havarovala řidička, v autě vezla malou dcerku!

0
Sdílet
Nehoda osobního vozidla mezi obcí Drahlov a Zlámanka na Kroměřížsku. Autor: HZS Zlínského kraje

Drahlov – Řidička s osobním vozidlem Peugeot 106 ošklivě havarovala na silnici mezi obcemi Drahlov a Zlámanka na Kroměřížsku. Osobní vozidlo skončilo, po karambolu uprostřed vozovky na střeše. V době nehody ve vozidle cestovala řidička s malou dcerou, obě skončili v péči lékařů.

Nehoda na Kroměřížsku. Řidička s dcerou byla z auta na střeše u obce obce Drahlov vyproštěna před příjezdem hasičů. Autor: HZS Zlínského kraje

K dopravní nehodě došlo ve středu 12. července, okolo 14. hodiny odpolední. Na místo nehody okamžitě vyjely všechny složky Integrovaného záchranného systému.

O nehodě informoval Roman Žemlička z HZS Zlínského kraje s tím, že osobní vozidlo Peugeot 106 leželo na střeše a blokovalo jeden jízdní pruh. Řidička se svoji dcerou již byla při příjezdu hasičských jednotek k místu nehody v péči zdravotníků. Později byly obě převezeny záchranáři do nemocnice v Kroměříži.

Děvčátko dostalo od hasičů dráčka Záchranáčka.

Hasiči provedli protipožární opatření. Z vozidla unikly pohonné hmoty, které hasiči zasypali sypkým sorbentem. Zároveň v místě nehody usměrňovali dopravu.

„Po zadokumentování nehody Policií České republiky hasiči převrátili s pomocí ocelového lana a navijáku osobní auto na kola. Po naložení na vůz odtahové služby uklidili silnici a vrátili se zpět na stanici,“ doplnil Žemlička.

Co stálo za dnešní nehodou nyní vyšetřují policisté z Dopravního inspektorátu.

ČTĚTE TAKÉ: Muže na Opavsku popálilo prasklé horkovodní potrubí. Do nemocnice ho musel transportovat vrtulník

Autor: Jiří Berec
– krajská redakce

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na