Domů Dopravní nehody U Hluboké nad Vltavou narazilo osobní vozidlo do stromu, jedna osoba nehodu...

U Hluboké nad Vltavou narazilo osobní vozidlo do stromu, jedna osoba nehodu nepřežila

0
Sdílet
Smrtelná dopravní nehoda u Hluboké nad Vltavou. Autor: Policie ČR

Hluboká nad Vltavou – K tragické dopravní nehodě došlo mezi Hrdějovicemi a Hlubokou nad Vltavou, kde osobní vozidlo narazilo v plné rychlosti do stromu. Nehodu nepřežila jedna osoba.

O nehodě informoval policejní mluvčí Milan Bajcura s tím, že krátce před 18. hodinou v pátek 28. dubna přijali českobudějovičtí dopravní policisté oznámení o dopravní nehodě na silnici III/10575 mezi obcemi Hrdějovice – Hluboká nad Vltavou.

Po příjezdu na místo, zde již zasahovali zdravotničtí záchranáři záchranné služby Jihočeského kraje, kteří u spolucestujícího, mladého muže (1990) museli konstatovat smrt. Druhého muže s těžkým zraněním převezli do zdravotnického zařízení. Další složka, hasiči, zajišťovali následky zdeformovaného vozidla.

ČTĚTE TAKÉ: Hromadná nehoda čtyř osobních vozidel u Hosína si vyžádala zranění jedné osoby

„Policisté Skupiny dopravních nehod, dle předběžného šetření zjistili, že řidič (roč. 1954) osobního vozidla tovární značky Ford Fusion, jedoucí od Hrdějovic na Hlubokou, cca 300 metrů za odbočkou na Opatovice, při projíždění několika zatáček, pravděpodobně nepřizpůsobil rychlost jízdy svým schopnostem a povaze vozovky, dostal na modré vozovce, za deště smyk a pravým bokem havaroval do vzrostlého stromu,“ doplnil k tragické nehodě policejní mluvčí.

Příčiny nehody jsou nyní v šetření Policie ČR.

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na