Domů Hlavní zprávy OBRAZEM: Rekordní účast návštěvníků měl nedělní 1. ročník divácky atraktivní Truck Trial...

OBRAZEM: Rekordní účast návštěvníků měl nedělní 1. ročník divácky atraktivní Truck Trial Show v Horním Jiřetíně na Mostecku

0
Sdílet
*LIVE* Heulos TV North Czechia
Nedělní Truck trial show Horní Jiřetín. Autor: redakce Heulos TV North Czechia | Události112.cz

Horní Jiřetín – Právě tam se totiž u příležitosti desetiletého výročí působení v trucktrialových mistrovských závodech místního Truck Trial Team. Tak obrovský zájem organizátoři údajně ani nečekali.

Show odstartovala spanilá jízda městem.

Díky vynikající spolupráci s jednotkou dobrovolných hasičů z Horního Jiřetína mohla redakce našeho serveru snímat průjezd spanilé jízdy přímo z korby hasičského vozu.

„Na návštěvníky čekaly ukázky v rámci mezinárodní soutěže v sekcích a v rámci truckového programu došlo i na kulturní vložky, které zaplnily místní spolky. Nechybělo vystoupení mažoretek, žongérů nebo mladých hasičů,“ řekl k nedělní akci kulturní referent města Horní Jiřetín Bc. Jiří Beneš.

VIDEOREPORTÁŽ:  Truck Trial Show Horní Jiřetín…

Rekordní účast návštěvníků měl Truck Trial Show v Horním Jiřetíně

Akce byla uspořádána totiž ve spolupráci s Horním Jiřetínem. Na speciální trať vyjelo sedm truckových automobilů, jejichž řidiči dokázali návštěvníkům, že jsou to profesionálové za volanty. Diváci se zatajeným dechem sledovali řidičské umění a každému vozidlu fandili. S traťovou úpravou pomáhala také jednotka dobrovolných hasičů z Horního Jiřetína, která v závěru show napustila do vyježděných děr vodu, aby diváci mohli sledovat i atraktivní průjezd bahnem a vodou.

Počasí po celý den přálo a diváci si opravdu přišli na své. Závěr akce pak patřil hudební produkci a ohňostroji.

FOTOGALERIE …..

ZAUJALO NÁS: Litvínovský nábytek Kolina byl oceněn certifikátem „Prověřená společnost 2017“

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na