Domů Dopravní nehody U obce Hořesedly na Rakovnicku došlo na silnici I/6 k tragické dopravní...

U obce Hořesedly na Rakovnicku došlo na silnici I/6 k tragické dopravní nehodě

0
Sdílet
Dopravní nehoda - vyproštění osob z havarovaného vozidla, ilustrační foto. Autor: archiv reakce Události112.cz / J.B. Den zachranářů Most2014)

Hořesedly – Na hlavním silničním tahu Karlovy Vary – Praha silnice I/6 u obce Hořesedly na Rakovnicku došlo, ve čtvrtek k tragické dopravní nehodě několika vozidel. Nehoda si vyžádala smrtelné zranění jedné osoby.

Při nehodě došlo ke střetu dvou osobních a jednoho nákladního automobilu, jedno z osobních vozidel začalo po nárazu hořet. Řidič kamionu skončil doslova zabořený několik metrů v poli a vyprošťovat ho musela přijet specializovaná firma.

Na místě nehody zasahovali profesionální hasiči z Rakovníka, spolu s dobrovolnou jednotkou hasičů z obce Jesenice. Vedle hasičů u nehody zasahovala Zdravotnická záchranná služba a také Policie ČR.

ČTĚTE TAKÉ: Mezi Řevnicemi a Mníškem pod Brdy narazilo osobní vozidlo do stromu

Doprava byla v místě nehody řízena policisty…

Dle sdělení ŘSD byla silnice I/6 v místě nehody zcela uzavřena, a to po dobu zásahu záchranných složek a odklízení následků nehody.

Podle informací redakce Události112.cz se jednalo za poslední dobu, za jednu z největších dopravních nehod, ke které došlo na Rakovnicku, právě u obce Hořesedly.

DOPORUČUJEME: Kolina je synonymem pro kvalitní nábytek!

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na