Domů Dopravní nehody Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan

Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan

0
Sdílet
Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan. Autor: HZS Středočeského kraje

Bylany – Ve čtvrtek 16. listopadu, krátce po šestnácté hodině přijala operátorka tísňové linky 112 Hasičského záchranného sboru Středočeského kraje informaci o velmi vážné dopravní nehodě dvou osobních vozidel na silnici č. 12 u odbočky do obce Bylany nedaleko Českého Brodu. Informoval o tom  Petr Svoboda z oddělení IZS středočeských krajských hasičů.

K události byla vyslána jednotka profesionálních hasičů ze stanice Český Brod, které vyjela na pomoc jednotka sboru dobrovolných hasičů obce Pečky.

 Velitelem zásahu byla potvrzena prvotní informace o střetu dvou osobních automobilů s tím, že v jednom z vozidel se nacházela těžce zraněná řidička.

„Její zranění však byla natolik vážná, že i přes veškerou snahu zdravotnických záchranářů musel přítomný lékař následně konstatovat exitus. Řidič druhého vozu byl zraněn lehce a po prvotním ošetření na místě byl převezen do nemocnice v Kolíně k dalšímu vyšetření,“ upřesnil Svoboda.

Hasiči zajistili místo nehody, následně ho nasvítili a po zadokumentování události kriminální policií vyprostili tělo zemřelé ženy.

„Komunikace byla po celou dobu vyšetřování kompletně uzavřena a policisté odkláněli provoz na okolní komunikace. Doprava na kolínské silnici v místě tragédie byla obnovena po naložení havarovaných aut na odtahové služby a úklidu vozovky kolem dvacáté hodiny,“ doplnil Petr Svoboda z oddělení IZS středočeských krajských hasičů.

Tragická nehoda uzavřela kolínskou silnici u Bylan. Autor: HZS Středočeského kraje

Příčiny této tragické dopravní nehody nyní vyšetřují policisté.

ČTĚTE TAKÉV obci Dobroslavice na Opavsku došlo k nehodě, která si vyžádala zranění pěti osob

jb

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na