Domů Dopravní nehody Tragická dopravní nehoda osobního vozidla, kamionu a dodávky na dálnici D1

Tragická dopravní nehoda osobního vozidla, kamionu a dodávky na dálnici D1

0
Sdílet
Tragická dopravní nehoda osobního vozidla, kamionu a dodávky na dálnici D1. zdroj: HZS OL.KR.

V úterý 26. září 2017 přijalo v 16:22 hodin operační středisko HZS Olomouckého kraje hlášení o dopravní nehodě několika vozidel na dálnici D1 na 304,5 km ve směru na Olomouc. 

Na místo vyjeli profesionální hasiči z Hranic a z Lipníku nad Bečvou a dobrovolní hasiči z Hranic a Bělotína. Hasiči po příjezdu zjistili, že při nehodě se střetlo osobní vozidlo, kamion a dodávka. Jedna osoba cestující v osobním vozidle utrpěla při nehodě zranění, kterým na místě podlehla. Další dvě osoby z havarovaných vozidel byly zraněny a převezeny zdravotnickou záchrannou službou na ošetření do nemocnice.

Hasiči všechna havarovaná vozidla zajistili proti vzniku požáru a spolupracovali s Policií ČR při vyšetření nehody. Hasiči dále po vyšetření nehody převrátili havarovanou dodávku zpět na kola. Po celou dobu řešení dopravní nehody byla dálnice průjezdná jedním jízdním pruhem.

Na místo vyjel také psycholog HZS Olomouckého kraje, který zraněným osobám poskytl psychologickou pomoc. Likvidaci události hlásil velitel zásahu v 19:13 hodin.

zdroj:Vladimíra Hacsiková  HZS OL.KR.

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na