Domů Hlavní zprávy TRAGÉDIE: Sebevrah skočil v Napajedlech z balkonu bytu v sedmém patře. Na...

TRAGÉDIE: Sebevrah skočil v Napajedlech z balkonu bytu v sedmém patře. Na místě zemřel

0
Sdílet
Policejní páska. Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Napajedla – Pád z balkonu v sedmém patře domu v Napajedlech na Zlínsku nepřežil ve středu v podvečer muž, který hrozil sebevraždou. Jako první na místo dorazili profesionální hasiči z Otrokovic. Informuje o tom mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil.

Jednotka byla na místo vyslána na základě žádosti Policie ČR jako asistence při záchraně muže, který vyhrožoval skokem z balkonu v sedmém patře bytového domu na ulici Nábřeží.

Po domluvě s policisty se dva z otrokovických profesionálních hasičů – lezců přesunuli spolu s policejním vyjednavačem na balkon v dalším podlaží, kde připravili kotevní bod pro případné slanění.

Na místo zásahu byli vysláni i profesionální hasiči z centrální stanice Zlín s automobilním žebříkem a technickým terénním vozidle družstva hasičů – lezců. Po příjezdu byla výšková technika ponechána v záloze a další dva z hasičů připravili druhý kotevní bod pro slanění na střeše budovy. Hasiči také na pokyn policistů otevřeli vstupní dveře do bytu na jehož balkonu se muž nacházel.

„I přes veškerou snahu zasahujících záchranářů muž z balkonu nakonec skočil a na místě dopadu zemřel,“ popsal tragickou událost mluvčí zlínských hasičů Libor Netopil.

DOPORUČUJEME: Digitální IT kancelář made in Google je stále s vámi

-jv

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na