Domů Dopravní nehody TRAGÉDIE: Při motokrosovém závodu v Lokti zemřel třináctiletý závodník

TRAGÉDIE: Při motokrosovém závodu v Lokti zemřel třináctiletý závodník

0
Sdílet
Smrtelná nehoda juniora při motokrosu. Autor: Hasiči Loket

Loket –  Na motokrosovém mistrovství v Lokti v sobotu v podvečer tragicky zemřel teprve třináctiletý juniorský závodník. K nehodě došlo v rámci Grand Prix České republiky při Mistrovství Evropy juniorů v motokrosu a během závodu evropského šampionátu třídy do 85 ccm.

 

Při dvojskoku tam havaroval třináctiletý Igor C. z Moldavska. Informuje o tom na svých internetových stránkách pořadatel soutěže. Na místě neštěstí zasahoval i vrtulník letecké záchranné služby. Chlapec ale utrpěl závažná zranění neslučitelná se životem.

„S velkou lítostí vás informujeme o tragické smrti mladého jezdce Igor Cuharciuc z Moldavska, který se dnes zúčastnil mistrovství Evropy Motocross 85cc Championship ve městě Loket. Po pádu z motocyklu, během kterého utrpěl vážná zranění, byl závod okamžitě zastaven. Navzdory snahám záchranářů, kteří se okamžitě dostali na místo mladý jezdec bohužel zemřel,“ uvádí se na internetových stránkách organizátora soutěže Youthstream, který zveřejnil také fotografie tragicky zemřelého závodníka.

Jako znamení úcty, byl závod plánovaný na neděli zrušen. Více na webu organizátora: ZDE <<

Na místě zasahovali také hasiči města Loket.

PSALI JSME TAKÉ: TRAGÉDIE NA ZÁVODECH: Motocyklové závody v Ostravě provázela smrtelná nehoda

Autor: Honza Vraný

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na