Domů Hlavní zprávy TRAGÉDIE: V duchcovském bytě zemřela při požáru starší žena. Pět lidí včetně...

TRAGÉDIE: V duchcovském bytě zemřela při požáru starší žena. Pět lidí včetně dětí se nadýchalo kouře

0
Sdílet
Při tragickém požáru v Duchcově zemřela starší žena. Autor: Kristýna Žáčková

Duchcov – Tragicky skončil odpolední požár bytu v panelovém domě v Osecké ulici v Duchcově. Při uhašení požáru nalezli hasiči starší ženu bez známek života. Sanitky převezly do nemocnice pět zraněných nadýchaných lidí, včetně tří dětí. Potvrdila to krajská policejní mluvčí Alena Bartošová.

Podle krajského mluvčího hasičů Lukáše Marvana na místě tragického požáru zasahovaly tři jednotky hasičů. Pomocí plošiny hasiči evakuovali do bezpečí některé obyvatele panelového domu přímo z oken ve vyšších patrech. Policisté a strážníci následně evakuovali na dvě desítky lidí z panelového domu. Okolí paneláku pak obehnali páskou.

Některé nadýchané starší lidi hasiči se záchrannou službou do sanitek transportovali na nosítkách. Podle zjištění redakce se nadýchaly také tři děti, které skončily v nemocnici. Potvrdil to mluvčí krajské záchranky Prokop Voleník.

VIDEOSESTŘIH Z MÍSTA…

Tragický požár bytu v Duchcově nepřežila starší žena

Přesnou příčinu úmrtí obyvatelky vyhořelého bytu z 1.patra určí nařízená soudní pitva. Hasiči spolu s kriminalisty nyní vyšetřují příčiny požáru bytu duchcovského panelového domu.

FOTOGALERIE Z TRAGICKÉHO POŽÁRU: 

PSALI JSME TAKÉ: Šest lidí se zranilo při požáru bytu v panelovém domě ve Frýdlantu

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na