Domů Dopravní nehody TRAGÉDIE: Nehodu u Obrnic se smrtelným koncem zachytilo video

TRAGÉDIE: Nehodu u Obrnic se smrtelným koncem zachytilo video

0
Sdílet
Dívky si tragickou nehodu u Obrnic natočily na mobilní telefon. Autor: reprofoto

Obrnice – Vážná nehoda osobního automobilu u Obrnic na Mostecku, ke které došlo ve čtvrtek v podvečer má tragické následky. Jedna ze dvou žen z havarovaného auta zemřela po převozu do nemocnice. Tragickou nehodu přitom spolujezdkyně natočila na mobilní telefon.

Na sociální síť totiž průjezd Mostem natáčely mladé ženy „živě“ a video, které zachycuje i samotnou nehodu u Obrnic, tak již mezitím zhlédly tisíce lidí.

Na videu, které má přes 43 minut, se dívky smějí, říkají, že se nudí a zvou své přátelé na sraz do Bíliny. Nudu zaháněly právě natáčením jízdy na mobil. Jejich přátelé tak mohli sledovat drama za volantem doslova v přímém přenosu. Krátce před tragédií řidička dokonce telefonovala s babičkou a se spolujezdkyní si povídala, jak rychle dokáže jezdit. Krátce předtím, než automobil vlétl do protihlukové stěny u Obrnic, chlubila se řidička, že právě na tachometru má 140 kilometrů v hodině. Pak již video zobrazuje už jen zoufalé výkřiky dívek a vmžiku se autem rozeznělo hrobové ticho. Pak jsou jen slyšet hlasy prvních svědků nehody a záchranářů.

Policisté tragickou nehodu u Obrnic na Mostecku stále vyšetřují.

O celé tragédii jsme jako první informovali již včera večer.

PSALI JSME TAKÉ: AKTUÁLNĚ FOTO OD ČTENÁŘE: U Obrnic havarovala mladá řidička. Dvě ženy skončily v nemocnici

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na