Domů Dopravní nehody TRAGÉDIE: Na Litoměřicku došlo k nejtragičtější nehodě za posledních pár let

TRAGÉDIE: Na Litoměřicku došlo k nejtragičtější nehodě za posledních pár let

0
Sdílet
Ilustrační snímek z nehody. Autor: Honza Vraný

Litoměřicko – Dopravní policisté na Litoměřicku mají za sebou jeden z nejtragičtějších víkendů, kdy vyjížděli k celkem třinácti dopravním nehodám, při kterých utrpěly tři osoby zranění smrtelná, tři osoby zranění těžká a jedna zranění lehčího charakteru. Celková škoda je odhadnuta na 351 tisíc korun.

Hlavními příčinami nehod byla nepřiměřená rychlost, nesprávný způsob jízdy, nedání přednosti v jízdě a další blíže nespecifikované příčiny. Dechové zkoušky na alkohol byly negativní.

K nezávažnější tragické nehodě, při které přišli o život tři mladí lidé došlo poblíý Úštěka. Řidička osobního vozidla, ve kterém jelo pět osob ve věku od 17 do 26 let, vjela mezi Úštěkem a Zimoří mimo komunikaci, kde narazila do stromu.

Devatenáctiletá řidička utrpěla těžká zranění a byla leteckou záchrannou službou transportována do nemocnice, vážně zraněn byl i další spolujezdec. Tři další spolucestující bohužel utrpěli zranění neslučitelná se životem a na místě nehody zemřeli. Bližší okolnosti tragické nehody a její příčina jsou předmětem dalšího prověřování. Potvrdila to mluvčéí litoměřické police Pavla Kofrová.

PSALI JSME: Osmnáctiletý motorkář nepřežil střet s nákladním automobilem

Autor: Honza Vraný

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na