Domů Dopravní nehody Těžká nehoda u tunelu Hřebeč nedaleko Moravské Třebové, zasahovat musel i záchranářský...

Těžká nehoda u tunelu Hřebeč nedaleko Moravské Třebové, zasahovat musel i záchranářský vrtulník

0
Sdílet
U tunelu Hřebeč nedaleko Moravské Třebové zasahovali hasiči, záchranáři a policisté u nehody dodávky a osobního vozidla. Foto: HZS Pardubického kraje

Moravská Třebová – K nehodě dvou vozidel do Moravské Třebové, k tunelu Hřebeč, vyjížděli v úterý 4. září v osm hodin ráno profesionální hasiči, zdravotničtí záchranáři a policisté. Jednalo se o střet osobního vozu a dodávky. Nehoda si vyžádala zranění osob.

O nehodě dnes informovala redakci serveru #Udalosti112.cz krajská mluvčí pardubických hasičů Vendula Horáková s tím, že zasahující hasiči ihned po příjezdu poskytli zraněným osobám první před lékařskou pomoc.

Na místo byl přivolán i vrtulník Letecké záchranné služby. Při nehodě byly vážně zraněny dvě osoby, které byly v péči zasahujících záchranářů.

Jedna zraněná osoba z dodávky byla letecky transportována do nemocnice a druhá zraněná osoba z osobního vozidla byla odvezena sanitním vozem do nemocnice. Žena s miminkem byly odvezeny do nemocnice na pozorování,“ upřesnila Horáková.

Hasiči poté postupně odstraňovali následky nehody – oba automobily byly pomoci jeřábu umístěny na vozidla odtahové služby,“ doplnila k dnešní nehodě mluvčí hasičů.


ČTĚTE TAKÉ: Na pražském okruhu hořelo luxusní Ferrari
Luxusní vozidlo Ferrari vzplálo v úterý 4. září odpoledne za jízdy na Pražském okruhu D0, ve směru na D1 v oblasti Točné. Posádka stihla včas vystoupit. 

Silnice I/35 byla po dobu odstraňování následků nehody a zásahu záchranných složek zcela uzavřena. Okolnosti nehody jsou nyní, v šetření policistů z Dopravního inspektorátu.

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na