Domů Dopravní nehody Těžká nehoda u Mariánských Lázní, střetla se zde dodávka, osobák i nákladní...

Těžká nehoda u Mariánských Lázní, střetla se zde dodávka, osobák i nákladní automobil

0
Sdílet
Tragická dopravní nehoda na několik hodin zcela zastavila provoz na obchvatu Velké Hleďsebe. Autor: HZS Karlovarského kraje

Velká Hleďsebe/Drmoul –  Mezi obcemi Velká Hleďsebe a Drmoul na Mariánskolázeňsku se v úterních, v podvečerních hodinách střetla dodávka s nákladním a zároveň i osobním vozidlem. Nehoda si vyžádala vážná zranění osob. Na místo zamířil také vrtulník leteckých záchranářů.

Jednoho z řidičů museli zasahující hasiči z vozidla vyprostit pomoci hydraulického nářadí.

Podle aktuálních informací na místě zasahují všechny složky Integrovaného záchranného systému.

Provoz na silnici je zcela uzavřen. Vrtulník letecké záchranné služby přistával přímo na komunikaci. Veškerou dopravu policisté odklánějí.

Tragická dopravní nehoda na několik hodin zcela zastavila provoz na obchvatu Velké Hleďsebe. Autor: HZS Karlovarského kraje

AKTUALIZOVÁNO: 3. května v 8.40 hodin.

K nehodě se ve středu 3. května vyjádřil také krajský mluvčí karlovarských hasičů Martin Kasal s tím, že v kabině dodávky zůstal zaklíněný vážně zraněný řidič, hasiči museli muže vyprostit. Záchranná služba pro transport muže povolal na místo vrtulník, vážným zraněním ale muž po vyproštění podlehl.

Ostatní dva účastníci nehody byly rovněž zraněni, postarala se o ně záchranná služba.

„Kvůli nehodě byl provoz na silnici zcela uzavřený. Až po vyšetření nehody ze strany policie a odtažení vraků aut bylo možné po deváté hodině večerní provoz opět uvolnit,“ doplnil mluvčí hasičů.

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na