Domů Dopravní nehody TĚŽKÁ NEHODA na obchvatu Jičína! Tři vrtulníky zasahovaly u střetu osobního vozidla...

TĚŽKÁ NEHODA na obchvatu Jičína! Tři vrtulníky zasahovaly u střetu osobního vozidla s nákladním

0
Sdílet
Tragická dopravní nehoda na obchvatu Jičína. Autor: ZZS Královohradeckého kraje

Jičín – K těžké dopravní nehodě osobního vozidla s nákladním došlo v pondělí 10. dubna, krátce před patnáctou hodinou odpolední na obchvatu Jičína. Na místě nehody zasahovaly hned tři záchranářské vrtulníky, zraněno bylo celkem pět osob. Dva lidé na místě zemřeli.

Tragická dopravní nehoda na obchvatu Jičína. Zásah záchranných složek IZS. Autor: ZZS Královohradeckého kraje

Celkem 4 výjezdové skupiny záchranářů Královohradecké záchranky a 3 vrtulníky Letecké záchranné služby z Hradce Králové, Liberce a Prahy byly dnes, ve 14.58 hodin vyslány k těžké dopravní nehodě osobního a nákladního automobilu v Jičíně, při které bylo zraněno 5 osob. Uvedla Zdravotnická záchranná služba Královohradeckého kraje k dnešní tragické nehodě.

 

„Dva pacienti navzdory okamžitě poskytnuté péči nehodu nepřežili, ostatní byli transportováni do traumatologických center v Hradci Králové a Liberci,“ doplnila k nehodě záchranná služba.

Zasahující hasiči na místě pomáhali zdravotníkům s vyproštěním, ošetřením a následným transportem vážně zraněných osob do sanitek a vrtulníku.  Na místě rovněž provedli protipožární opatření u obou havarovaných vozidel.

Tři vrtulníky zasahovaly u střetu osobního vozidla s nákladním na obchvatu Jičína. Autor: ZZS Královohradeckého kraje

Nyní na místě této tragické nehody probíhá policejní vyšetřování a odklízení následků nehody. Komunikace je v místě nehody zcela uzavřena, policisté dopravu odklánějí.

ČTĚTE TAKÉ: V Mirošovicích na Teplicku havarovaly dva kamiony, řidič a spolujezdec skončili v péči záchranářů

Autor: Jiří Berec

 

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na