Domů Dopravní nehody Těžká nehoda motocyklu a osobního vozidla v Dolních Počernicích, motorka po střetu...

Těžká nehoda motocyklu a osobního vozidla v Dolních Počernicích, motorka po střetu shořela

0
Sdílet
Hasiči Praha
Vážná nehoda motocyklu a osobního vozidla v v Dolních Počernicích. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

Dolní Počernice – Profesionální hasiči, záchranáři i policisté, ti všichni zasahovali u nedělní dopravní nehody, při které se v Bohuslavické ulici, v Dolních Počernicích střetlo osobní vozidlo s projíždějícím motocyklem. Motorka začala po nehodě hořet.

Podle informací redakce Události112.cz došlo při nehodě k vážnému zranění dvou osob, které si na místě do své péče převzala přivolaná Zdravotnická záchranná služba hlavního města Prahy.

Lékařské vozidlo pražské záchranky, ilustrační foto. Autor: archiv ZZSHMP

Tisková mluvčí pražské záchranky Jana Poštová k nehodě redakce Události112 telefonicky sdělila, že na místě nehody zasahovaly dvě posádky záchranné služby, které na místě ošetřily dva pacienty.

„Na místě nehody došlo ke zranění 38 letého muže, který utrpěl zranění zad a páteře, se kterým skončil v trauma-centru pražské nemocnice. Druhým ze zraněných bylo sedmileté dítě, které utrpělo středně-těžká poranění břicha, se kterým jej naši záchranáři rovněž šetrně přepravili na dětské oddělení pražské nemocnice Na Bulovce,“ doplnila k nehodě mluvčí záchranářů.

Vážná nehoda motocyklu a osobního vozidla v v Dolních Počernicích. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

Zasahující hasiči ze Strašnic požár motocyklu zlikvidovali během několika minut. Následně zajistili u havarovaného automobilu únik provozních kapalin a provedli celkovou likvidaci následků nehody, včetně úklidu komunikace.

Vážná nehoda motocyklu a osobního vozidla v v Dolních Počernicích. Autor: HZS Praha / Milan Pacík

Vedle policistů se na místo dostavil také vyšetřovatel hasičů. Co přesně stálo za touto vážnou nedělní nehodou nyní vyšetřují policisté i hasiči.

Komunikace byla v místě nehody po dobu zásahu záchranných složek a vyšetřování zcela uzavřena.

PSALI JSME:Požár výrobní haly v pražských Vysočanech likvidovalo šest hasičských jednotek

Autor: Jiří Berec

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na