Tragická nehoda ve Vestci u Prahy

Fotografie z místa dopravní nehody  ( foto: policejnidenik.cz )Fotografie z místa dopravní nehody ( foto: policejnidenik.cz )
1. květen 2013 | 09:16 | Středočeský kraj

VESTEC / 1.5.2013 V půl šesté ráno byli voláni středočeští záchranáři k havári osobního auta na hruhovém objezdu ve Vestci u Prahy. Osobní auto prorazilo plot kolem kruhového objezdu, přeletělo retenční nádrž a skončilo převrácené na střeše. V havarovaném voze zůstalo zaklíněno celkem šest mladých lidí.

Reklama

Záchranáři dorazili na místo chvíli před hasičkým záchranným sborem, ale nemohli se dostat do zdemolovaného vozu. Přes tmavá skla nebylo do auta vidět, snažili se být alespoň v kontaktu se zraněnými uvnitř a zklidnit je. P

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 163 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Muž zachytil volání o pomoc. Volající vysílal SOS z Tichého oceánu

Muž zachytil volání o pomoc. Volající vysílal SOS z Tichého oceánu

22/9 / Téma / Karlovarsko - V pondělí (22.9.) kolem deváté hodiny ráno bylo na telefonní linku 112 přijato oznámení od 69 letého muže z Nejdku, který díky své zálibě zaslechl v radioprovozu volání o pomoc SOS.


Taktické cvičení složek IZS. „NÁKAZA PTAČÍ CHŘIPKY 2014“

Taktické cvičení složek IZS. „NÁKAZA PTAČÍ CHŘIPKY 2014“

22/9 / Záchranáři / Benešovsko - Taktické cvičení složek integrovaného záchranného systému Středočeského kraje na téma „NÁKAZA PTAČÍ CHŘIPKY“ informoval policejní mluvčí Jakub Vinčálek.


Těžká nehoda na Bruntálsku si vyžádal zásah leteckých záchranářů

Těžká nehoda na Bruntálsku si vyžádal zásah leteckých záchranářů

22/9 / Téma / Bruntálsko - Záchranáři zasahovali v neděli (21.9.) pozdě večer u vážné dopravní nehody na Bruntálsku. Krátce před půl jedenáctou přijali pracovníci zdravotnického operačního střediska na tísňové lince hlášení o zraněném chodci v obci Křišťanovice.


Požár malotraktoru na Litoměřicku zaměstnal hasiče

Požár malotraktoru na Litoměřicku zaměstnal hasiče

22/9 / Požáry / Litoměřicko - V neděli v 5:33 hodin jednotka pofesionálních hasičů ze stanice Roudnice nad Labem vyjela k požáru malotraktoru zaparkovaného ve zděném přístavku u rodinného domu v obci Kyškovice, okres Litoměřice.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!
RSS Facebook YouTube Twitter