Tragická nehoda ve Vestci u Prahy

Fotografie z místa dopravní nehody  ( foto: policejnidenik.cz )Fotografie z místa dopravní nehody ( foto: policejnidenik.cz )
1. květen 2013 | 09:16 | Středočeský kraj

VESTEC / 1.5.2013 V půl šesté ráno byli voláni středočeští záchranáři k havári osobního auta na hruhovém objezdu ve Vestci u Prahy. Osobní auto prorazilo plot kolem kruhového objezdu, přeletělo retenční nádrž a skončilo převrácené na střeše. V havarovaném voze zůstalo zaklíněno celkem šest mladých lidí.

Reklama

Záchranáři dorazili na místo chvíli před hasičkým záchranným sborem, ale nemohli se dostat do zdemolovaného vozu. Přes tmavá skla nebylo do auta vidět, snažili se být alespoň v kontaktu se zraněnými uvnitř a zklidnit je. P

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 163 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Na Děčínsku havaroval kamion, řidič skončil v nemocnici

Na Děčínsku havaroval kamion, řidič skončil v nemocnici

21/10 / Nehody / Děčín - V úterý (21.10.) krátce před osmou hodinou ranní vyjížděli hasiči, záchranáři i policisté k dopravní nehodě kamionu v Teplické ulici v Děčíně – Bynově.


Marihuanu pěstovali ve dvou rodinných domech na Praze-Východ

Marihuanu pěstovali ve dvou rodinných domech na Praze-Východ

20/10 / Krimi / Praha-Východ - Na základě operativního šetření a vyhodnocení všech získaných poznatků došlo k úspěšnému odhalení nedovolené výroby drog.


Nové a moderní integrované operační středisko zahájilo svůj provoz

Nové a moderní integrované operační středisko zahájilo svůj provoz

20/10 / Téma / Středočeský kraj - S moderními technologiemi integrovaného operačního systému pracují od 7. října 2014 také středočeští policisté, informovala policejní mluvčí Štěpánka Zatloukalová.


Anonym ohlásil bombu na Smíchovském nádraží

Anonym ohlásil bombu na Smíchovském nádraží

20/10 / Krimi / Praha - Duchapřítomný a všímavý sedmnáctiletý mladík však policisty na podezřelého upozornil. O případu infomovala Hana Jeřábková z pražské policie.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter