Brutální napadení manželského páru v Duchcově

Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )
23. květen 2013 | 15:14 | Ústecký kraj

DUCHCOV / 23.5.2013 V souvislosti s napadením manželského páru, ke kterému došlo v sobotu po půlnoci v Duchcově, jsme zadrželi pět osob ve věku od 16 do 44 let. Jednalo se o tři muže a dvě ženy, všichni spolupachatelé byli obviněni z trestných činů těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví.

Reklama

Vyšetřovatel dal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby. Pokud je soudce uzná vinnými ze spáchání trestných činů, z nichž byli obviněni, hrozí jim tresty odnětí svobody od tří do deseti let, mladistvému pak maximálně poloviční trest.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 124 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Malé dítě na kole srazil automobil. Zasahovali letečtí záchranáři

Malé dítě na kole srazil automobil. Zasahovali letečtí záchranáři

22/10 / Téma / Ostravsko - Zdravotničtí záchranáři zasahovali ve středu (22.10.) u vážné dopravní nehody ve Staré Vsi nad Ondřejnicí na Ostravsku, kde se střetlo osobní vozidlo s malým chlapcem.


Požár stavební buňky v Bečově na Mostecku zaměstnal hasiče

Požár stavební buňky v Bečově na Mostecku zaměstnal hasiče

22/10 / Požáry / Mostecko - Ve středu (22.10.) v 6.40 hodin vyjížděli profesionální hasiči z mostecké stanice k oznámenému požáru u Zaječického rybníka u Bečova Okres Most.


Okradla ho v restauraci, zlodějku si našel přes facebook!

Okradla ho v restauraci, zlodějku si našel přes facebook!

22/10 / Krimi / Českolipsko - V pondělí (13.10.) se potkal 24letý mladík z Novoborska v jednom českolipském baru s o 3 roky mladší slečnou, která ho v průběhu večera okradla. Poškozený sem přišel se svou partou a k jejich stolu si později na pozvání přisedla podezřelá se svojí kamarádkou.


I přes vyhoštění z republiky nevycestoval...Skončil ve vazbě!

I přes vyhoštění z republiky nevycestoval...Skončil ve vazbě!

22/10 / Krimi / Karlovarsko - Policisté z cizinecké policie z oddělení dokumentace, sdělili podezření ze spáchání přečinu Maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání 58 letému cizinci ze Spojených států amerických, kterého dne (17.10.) zadrželi na ubytovně v Karlových Varech.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter