Brutální napadení manželského páru v Duchcově

Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )
23. květen 2013 | 15:14 | Ústecký kraj

DUCHCOV / 23.5.2013 V souvislosti s napadením manželského páru, ke kterému došlo v sobotu po půlnoci v Duchcově, jsme zadrželi pět osob ve věku od 16 do 44 let. Jednalo se o tři muže a dvě ženy, všichni spolupachatelé byli obviněni z trestných činů těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví.

Reklama

Vyšetřovatel dal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby. Pokud je soudce uzná vinnými ze spáchání trestných činů, z nichž byli obviněni, hrozí jim tresty odnětí svobody od tří do deseti let, mladistvému pak maximálně poloviční trest.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 124 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Muž se před zraky strážníků snažil zaplatit kradenou platební kartou

Muž se před zraky strážníků snažil zaplatit kradenou platební kartou

24/10 / Krimi / Praha - V pátek ve dvě hodiny ráno strážníci Městské policie Praha tankovali pohonné hmoty na benzinové stanici ve Svatoplukově ulici, když hlídka čekala ve frontě u pokladny, všimla si před sebou stojícího muže, který se snažil neúspěšně zaplatit za dobití telefonního kreditu bezdotykovou platební kartou.


FOTO: Taktické cvičení složek IZS. Metro 2014

FOTO: Taktické cvičení složek IZS. Metro 2014

24/10 / Záchranáři / Praha - V noci z 21. na 22. října 2014 se v prostorách pražského metra – konkrétně ve stanicích Anděl, Smíchovské nádraží a Karlovo náměstí uskutečnilo taktické cvičení integrovaného záchranného systému.


Na silnici u Příbora se střetl kamion s osobním vozidlem. Nehoda si vyžádala lidský život!

Na silnici u Příbora se střetl kamion s osobním vozidlem. Nehoda si vyžádala lidský život!

24/10 / Nehody / Příbor - Záchranáři, hasiči a policisté zasahovali ve čtvrtek (23.10.) u smrtelné dopravní nehody na Novojičínsku. Na silnici u Příbora se střetl kamion s osobním vozidlem.


Na sídlišti Janov v Litvínově opět hořelo! Hned dvakrat po sobě!

Na sídlišti Janov v Litvínově opět hořelo! Hned dvakrat po sobě!

23/10 / Požáry / Litvínov - K prvnímu požáru vyjížděly hasičcké jednotky ve středu (22.10.) v 19.13 hodin, kdy byl na tísňovou linku hasičů oznámen požár v Albrechtické ulici na sídlišti Janov v Litvínově.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter