Brutální napadení manželského páru v Duchcově

Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )
23. květen 2013 | 15:14 | Ústecký kraj

DUCHCOV / 23.5.2013 V souvislosti s napadením manželského páru, ke kterému došlo v sobotu po půlnoci v Duchcově, jsme zadrželi pět osob ve věku od 16 do 44 let. Jednalo se o tři muže a dvě ženy, všichni spolupachatelé byli obviněni z trestných činů těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví.

Reklama

Vyšetřovatel dal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby. Pokud je soudce uzná vinnými ze spáchání trestných činů, z nichž byli obviněni, hrozí jim tresty odnětí svobody od tří do deseti let, mladistvému pak maximálně poloviční trest.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 124 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Jel bez řidičáku, bez pojištění a pod vlivem drog!

Jel bez řidičáku, bez pojištění a pod vlivem drog!

27/1 / Krimi / Zlínsko - Včera (26.1.) odpoledne kontrolovali policisté z pohotovostního a eskortního oddělení třiadvacetiletého muže z Otrokovic v Citroenu. Při kontrole nepředložil řidičský průkaz ani doklad o zákonném pojištění vozidla.


Mladá dívka se opila tak, že skončila v nemocnici na Jednotce intenzivní péče

Mladá dívka se opila tak, že skončila v nemocnici na Jednotce intenzivní péče

27/1 / Krimi / UHERSKOHRADIŠŤSKO - Policisté v těchto dnech řeší případ opilé mladé dívky. Informovala policejní mluvší Milena Šabatová.


Mladík přepadl prodavačku s maketou pistole, zadržela ho zásahovka!

Mladík přepadl prodavačku s maketou pistole, zadržela ho zásahovka!

27/1 / Krimi / Pelhřimovsko - V sobotu 24. ledna došlo v prodejně v Žirovnici k loupežnému přepadení. Pachatel s maketou pistole odcizil z pokladny finanční hotovost 500 korun. Ještě tentýž den byl ve spolupráci se zásahovou jednotkou zadržen a obviněn z trestného činu.


Přehnal to s alkoholem! Měl téměř 3 promile...

Přehnal to s alkoholem! Měl téměř 3 promile...

27/1 / Krimi / Chrudimsko - Všichni dobře víme, co dokáže s člověkem udělat alkohol. Někdo opilost zaspí a druhý den o ničem neví, jinému zase dodá kuráž nebo odvahu.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter