Brutální napadení manželského páru v Duchcově

Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )Fotografie z duchcovské čtvrti kde došlo k napadení manželů ( foto: Martin Ulip - redakce )
23. květen 2013 | 15:14 | Ústecký kraj

DUCHCOV / 23.5.2013 V souvislosti s napadením manželského páru, ke kterému došlo v sobotu po půlnoci v Duchcově, jsme zadrželi pět osob ve věku od 16 do 44 let. Jednalo se o tři muže a dvě ženy, všichni spolupachatelé byli obviněni z trestných činů těžkého ublížení na zdraví ve stadiu pokusu a výtržnictví.

Reklama

Vyšetřovatel dal státnímu zástupci podnět k podání návrhu na vzetí obviněných do vazby. Pokud je soudce uzná vinnými ze spáchání trestných činů, z nichž byli obviněni, hrozí jim tresty odnětí svobody od tří do deseti let, mladistvému pak maximálně poloviční trest.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 124 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.


Hodnocení

Hodnocení: 5 hvězdiček / Hodnoceno: 2x


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Policisté kontrolovali města na Sokolovsku. Do akce bylo nasazeno třicet policistů

Policisté kontrolovali města na Sokolovsku. Do akce bylo nasazeno třicet policistů

29/10 / Krimi / Sokolovsko - O víkendu (26.10.) proběhla v rámci teritoria měst Chodov, Kraslice a Sokolov-město policejní akce, a to v době od páteční 22:00 hodiny do 03:00 hodin následujícího dne.


Vážná dopravní nehoda 4 nákladních automobilů na D5

Vážná dopravní nehoda 4 nákladních automobilů na D5

29/10 / Nehody / Berounsko / D5 - Jednotky hasičů Středočeského kraje ze stanic Hořovice, Beroun a Hasčů Plzeňského kraje ze stanice Rokycany spolupracovaly ve středu (29.10.) od 8:22 hodin při dopravní nehodě 4 nákladních automobilů na dálnici D5 na 40 kilometru ve směru Plzeň – Praha.


Incident u památníku na Žižkově. Řidič najel na vojáky, jednoho zranil!

Incident u památníku na Žižkově. Řidič najel na vojáky, jednoho zranil!

29/10 / Téma / Praha - Krátce před 10.hodinou dopolední (28.10.) přijali policisté pražské tísňové linky 158 oznámení o incidentu v blízkosti památníku Vítkov. Informovala pražská policejní mluvčí Andrea Zoulová.


VIDEO: 14. díl pořadu Na hraně života. Ebola...

VIDEO: 14. díl pořadu Na hraně života. Ebola...

29/10 / Záchranáři / Plzeň - Právě dnes odstartoval již 14. díl pořadu Na hraně života. V něm jsme se tentokrát zaměřili na téma, které v poslední době získává na svém významu.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter