Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Při řešení banálního dopravního přestupku se z řidiče stal agresor

Při řešení banálního dopravního přestupku se z řidiče stal agresor

31/1 / Téma / Praha - V pátek večer prováděli strážníci z Hlídkového útvaru městské policie kontrolní činnost v ulici Chlumecká, Praha 9.


Pražští strážníci přispěli k záchraně dalšího lidského života

Pražští strážníci přispěli k záchraně dalšího lidského života

31/1 / Téma / Praha - Dnes třicet minut po půlnoci bylo přijato oznámení na linku tísňového volání „156“, že v prostorách Hlavního nádraží nějaký muž vyhrožuje skokem z patra Fantovi kavárny.


Jednadvacetiletého mladíka na Opavsku usmrtil vlak

Jednadvacetiletého mladíka na Opavsku usmrtil vlak

28/1 / Nehody / Opavsko - Záchranáři opavské záchranky zasahovali v úterý (27.1.) odpoledne na Opavsku u tragické nehody na železnici. Informoval Události112.cz krajský mluvčí záchranné služby Lukáš Humpl.


Boj o život třiadvacetiletého muže, v hlaví roli jedovatý oxid uhelnatý

Boj o život třiadvacetiletého muže, v hlaví roli jedovatý oxid uhelnatý

28/1 / Téma / Opava - Opavští záchranáři zasahovali v úterý (27.1.) večer u dalších osob intoxikovaných oxidem uhelnatým.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter