Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Tři lidé se otrávili v Praze oxidem uhelnatým. Jeden z nich zemřel

Tři lidé se otrávili v Praze oxidem uhelnatým. Jeden z nich zemřel

27/11 / Téma / Praha - Ve čtvrtek (27.11.2014) ve večerních hodinách došlo v bytě v Bubenské ulici v Praze k úniku oxidu uhelnatého. Tři lidé se jedovatým plynem otrávili.


Hasiči zachránili z hořícího domu muže

Hasiči zachránili z hořícího domu muže

27/11 / Téma / Bzenec - Ve čtvrtek (27.11.2014) krátce po půl desáté ráno vyjížděly čtyři jednotky hasičů do Bzence k nahlášenému požáru rodinného domu. V hořícím domě se nacházela jedna osoba.


Řidička přejela s osobním vozem opilého muže. Ten později zemřel

Řidička přejela s osobním vozem opilého muže. Ten později zemřel

26/11 / Téma / Krhová - Osmapadesátiletá řidička Škody Felicia přejela ve středu (26.11.2014) krátce po půl třetí ráno muže, který pravděpodobně ležel opilý na vozovce. Na místo byla ihned vyslána posádka záchranné služby a policisté.


Ozbrojený muž se zabarikádoval v bytě. Muže zadržela zásahová jednotka

Ozbrojený muž se zabarikádoval v bytě. Muže zadržela zásahová jednotka

26/11 / Téma / Praha - Několik policejních hlídek a zásahová jednotka zasahovalo ve středu v Novodvorské ulici v Praze. Mladý muž, který je obviněný z pokusu o vraždu se zabarikádoval v bytě naproti obchodnímu centru.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter