Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

V Sokolově prodával marihuanu! Hrozí mu až desetiletý trest odnětí svobody

V Sokolově prodával marihuanu! Hrozí mu až desetiletý trest odnětí svobody

31/10 / Krimi / Sokolov - Sokolovští kriminalisté sdělili obvinění ze spáchání zvlášť závažného zločinu 25letému muži ze Sokolova.


Zimní výbava vozidla. Nezapomeňte! Informují policisté

Zimní výbava vozidla. Nezapomeňte! Informují policisté

31/10 / Ostatní / ČR - Provoz vozidel v zimním období od 1. listopadu do 31. března a používání zimních pneumatik.


Odcizená vyznamenání ze zámku v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi

Odcizená vyznamenání ze zámku v Brandýse nad Labem-Staré Boleslavi

31/10 / Krimi / Brandýs nad Labem - Středočeští policisté žádají veřejnost o pomoc při pátrání po neznámém pachateli, který dne 31. srpna 2014 kolem 13:00 hodiny odcizil na zámku v Brandýse nad Labem z historické expozice 25 kusů vyznamenání.


V noci vyjížděli pražští policisté a záchranáři k případu bodnutí nožem!

V noci vyjížděli pražští policisté a záchranáři k případu bodnutí nožem!

31/10 / Téma / Praha - Dvacet minut po půlnoci přijali operátoři tísňové linky 158 oznámení od záchranářů o případu, při kterém v jednom z bytů v Haškově ulici v Praze 7 mělo dojít k pobodání muže.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter