Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Agresor rozmlátil obrazovku hracího automatu, asi nevyhrál...

Agresor rozmlátil obrazovku hracího automatu, asi nevyhrál...

25/10 / Krimi / Cheb - Škoda kolem 20 000 korun, zcela rozmlácený výherní automat v jedné z chebských heren a policisty zadržený agresor na policejní služebně. Taková je bilance běsnícího řádění 40 letého sokolováka.


V Habartově na Sokolovsku žena distribuovala pervitin. Hrozí jí až deset let!

V Habartově na Sokolovsku žena distribuovala pervitin. Hrozí jí až deset let!

25/10 / Krimi / Habartov - Sokolovští kriminalisté předali usnesení o zahájení trestního stíhání 33leté ženě z Habartova, a to ze spáchání zvlášť závažného zločinu nedovolené výroby a jiného nakládání s omamnými a psychotropními látkami a s jedy.


Chodec na Tachovsku vběhl pod auto, utrpěl pouze lehká zranění

Chodec na Tachovsku vběhl pod auto, utrpěl pouze lehká zranění

25/10 / Nehody / Tachovsko - Ve čtvrtek (23.10.) patnáct minut po půlnoci řídila 42 letá žena z Tachovska svůj osobní vůz, kdy na rovném úseku silnice ji do cesty vběhl opilý muž.


V lesním porostu na Klatovsku bylo nalezeno tělo ženy bez známek života

V lesním porostu na Klatovsku bylo nalezeno tělo ženy bez známek života

25/10 / Krimi / Klatovsko - Ve čtvčrtek (23.10.) odpoledne bylo v lesním porostu na Čachrovsku nalezeno tělo ženy bez známek života, informovala policejní mluvčí Dana Ladmanová.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter