Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Pro rodinu zesnulého kolegy bylo ve sbírce mezi strážníky vybráno 191 000,-Kč

Pro rodinu zesnulého kolegy bylo ve sbírce mezi strážníky vybráno 191 000,-Kč

22/12 / Ostatní / Praha - Vážené kolegyně, vážení kolegové, dovolte mi, abych Vás informoval o výsledku charitativní sbírky ve prospěch rodiny po zesnulém kolegovi panu Bc. Pavlovi Sátrovi z Obvodního ředitelství MP Praha 4, který náhle zemřel na počátku minulého měsíce.


Hlídali vánoční stromky. Před vánoční akce karlovarských policistů

Hlídali vánoční stromky. Před vánoční akce karlovarských policistů

22/12 / Krimi / Karlovarsko - Karlovarští policisté se před vánoci zaměřili na krádeže stromků a dalších dřevin v lesích.


Loupežné přepadení v Tachově. Pachatel přepadl obsluhu prodejny za bílého dne

Loupežné přepadení v Tachově. Pachatel přepadl obsluhu prodejny za bílého dne

22/12 / Krimi / Tachov - Tachovští kriminalisté se od včerejšího dne intenzivně zabývají případem loupežného přepadení, ke kterému došlo mezi 13:00 hod. a 13:10 hod. v Tachově.


Zloděj řádil na ubytovně, zaměřil se na cigarety

Zloděj řádil na ubytovně, zaměřil se na cigarety

22/12 / Krimi / Táborsko - Policisté z obvodního oddělení Sezimovo Ústí, pátrají od včerejšího odpoledne po zloději, který se v noci z pátka na sobotu vloupal do jedné z ubytoven v Plané nad Lužnicí.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!


RSS Facebook YouTube Twitter