Během půlhodiny řešili hasiči dvě vážné dopravní nehody v okresech Frýdek-Místek a Opava

Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)Složky IZS u vážné dopravní nehody ( foto: Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje)
15. prosinec 2013 | 15:52 | Moravskoslezský kraj

MORAVSKOSLEZSKÝ KRAJ / 15.12.2013 První nehoda se stala v obci Hukvaldy na Frýdeckomístecku. Operační středisko HZS MSK obdrželo informaci v 9:21 hodin. Na místo byla ihned vyslána jednotka HZS MSK ze stanice Frýdek-Místek. Po příjezdu na místo bylo zjištěno, že se jedná o nehodu jednoho osobního automobilu, které vyjelo mimo komunikaci a spadlo z cca 3-4 m vysokého srázu do řeky Ondřejnice.

Reklama

V době příjezdu hasičů již byla zraněná osoba mimo vozidlo a členové rodiny jej přepravili do nemocnice k ošetření. Jelikož hasiči zjistili, že z vozidla došlo k menšímu úniku provozních kapalin, okamžitě ustavili nornou stěnu pro zachycení úniku.

Obsah je dále dostupný pouze pro registrované čtenáře!

Článek má dále 367 slov. Tento obsah je dostupný pouze pro registrované čtenáře. Pokud si chcete přečít zbytek článku, je nutné se přihlásit. Pokud ještě nemáte u nás vytvořený účet, můžete se zaregistrovat.

Doporučujeme

Sledujte aktuální zpravodajství z dopravy na komunikacích v České Republice. Aktuální dopravní infoservis na událostech ze stodvanáctky...


Hodnocení

Zatím nikdo nehodnotil


Přidat komentář ()

Reklama

[Nahoru ↑]

Přidejte se k nám na Facebooku!

Vložit komentář


Top zprávy

Prázdný automobil uprostřed řeky na Strakonicku zaměstnal hasiče i policisty

Prázdný automobil uprostřed řeky na Strakonicku zaměstnal hasiče i policisty

16/9 / Nehody / Strakonicko - Do Strunkovic nad Volyňkou vyjela dvě minuty po sedmé hodině ranní na žádost Policie ČR profesionální jednotka hasičů ze stanice Strakonice k vytažení automobilu z řeky Volyňky.


Rychlík se střetl s nákladním vozidlem převážejícím jablka nedaleko Turnova

Rychlík se střetl s nákladním vozidlem převážejícím jablka nedaleko Turnova

16/9 / Nehody / Turnovsko - Ke srážce rychlíku s nákladním autem došlo dnes odpoledne na železničním přejezdu ve Čtveříně nedaleko Turnova. Informovala krajská mluvčí libereckých hasičů Zdenka Štrauchová.


Policejní honička jako z akčního filmu skončila na území Polska

Policejní honička jako z akčního filmu skončila na území Polska

16/9 / Krimi / Frýdlant - Hlídka policistů chtěla zkontrolovat ve tři ráno osobní vůz Audi. Řidič začal před policisty zběsile ujíždět, zastavili ho až v Polsku. Informovala policejní mluvčí Vlasta Suchánková.


Ženu škrtil ubrusem! Zpytovat svědomí nyní může ve vazební věznici

Ženu škrtil ubrusem! Zpytovat svědomí nyní může ve vazební věznici

16/9 / Krimi / Mostecko - Lupič okradl dvě ženy a nezletilého chlapce! Zpytovat svědomí ve vazební věznici teď může 24letý muž z Plzně, uvedla mostecká policejní mluvčí Ludmila Světláková.
Krimi zprávy v regionech
Sledujte nás!
RSS Facebook YouTube Twitter