Domů Hlavní zprávy Na Krajském mistrovství Nitranského kraje, ve vyprošťování získali stříbrnou medaili profesionální hasiči...

Na Krajském mistrovství Nitranského kraje, ve vyprošťování získali stříbrnou medaili profesionální hasiči z Mostu

0
Sdílet
Hasiči z Mostu získali stříbrnou medaili na Krajském mistrovství Nitranského kraje ve vyprošťování. Foto: HZS Ústeckého kraje

Most / Ústecký kraj / Slovensko – Družstvo HZS Ústeckého kraje z územního odboru Most získalo stříbrnou medaili na Krajském mistrovství Nitranského kraje, ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel, které se konalo 12. října na výstavišti Agrokomplex v Nitře na Slovensku.

Informoval o tom krajský mluvčí ústeckých hasičů Lákáš Marvan s tím, že Družstvo územního odboru Most zvítězilo v letošním ročníku Krajské soutěže, ve vyprošťování zraněných osob z havarovaných vozidel Ústeckého kraje, která proběhla letos v severočeském Mostě.

Proto, a velice úspěšně, reprezentovalo Ústecký kraj ve Slovenské republice ve složení nprap. Jiří Kroupa, nstržm. Jiří Moos, nprap. Zdeněk Malý, pprap. Vojtěch Dvořák, por. Vladimír Pátek,“ doplnil k události mluvčí hasičů.

Nutno zmínit, že stejná parta profesionálů se předvedla i na letošním ročníku Memoriálu Jindřicha Šmause v Rokycanech, kde samozřejmě obsadila první příčku! Mostečtí profesionální hasiči na Memoriálu Jindřicha Šmause v Rokycanech obhájili „zlato“ několikrát po sobě.


PSALI JSME: Rokycany hostily již 13. ročník Memoriálu Jindřicha Šmause
Hasičský záchranný sbor Plzeňského kraje uspořádal ve čtvrtek 17. května 2018 na náměstí T. G. Masaryka v Rokycanech již 13. ročník MEMORIÁLU JINDŘICHA ŠMAUSE ve vyprošťování a poskytování předlékařského ošetření zraněných při dopravních nehodách. 

Redakce a vydavatel internetového portálu #Udalosti112.cz, přeje mosteckým profesionálním hasičům mnoho úspěchů, při dalších soutěžích a zasílá tímto velkou gratulaci!

-jb, (red.)

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na