Domů Dopravní nehody Střet vlaku s osobním automobilem ve Vracově skončil tragicky. Řidič nehodu nepřežil!

Střet vlaku s osobním automobilem ve Vracově skončil tragicky. Řidič nehodu nepřežil!

0
Sdílet
Tragicky skončil střet vlaku s osobním vozem ve Vracově. Autor: HZS Jihomoravského kra­je

Vracov – K vážné dopravní nehodě na železnici vyjížděli v úterý 25. července, v odpoledních hodinách hasičské jednotky, spolu se zdravotnickými záchranáři a Policií ČR. Ke srážce osobního vozu a vlakové soupravy došlo ve Vracově. Nehoda měla tragické následky.

O nehodě informoval dnes Události112.cz tiskový mluvčí HZS Jihomoravského kraje Jaroslav Mikoška s tím, že vzhledem k nahlášenému požáru byla vyslána také místní dobrovolná jednotka SDH Vracov.

Vážně zraněného řidiče osobního auta resuscitovala, již přivolaná Zdravotnická záchranná služba.

„Hasiči pomáhali při poskytování první pomoci a zkontrolovali situaci uvnitř vlaku. Nikdo z 23 cestujících se nezranil,“ uvedl k nehodě krajský mluvčí hasičů a doplnil, že jednotky následně pomohly s přesunem cestujících k náhradní autobusové dopravě.

Tragicky skončil střet vlaku s osobním vozem ve Vracově – na místě nehody  zasahují záchranné složky IZS. Autor: HZS Jihomoravského kra­je

Zraněný řidič podle informací redakce Události112.cz utrpěl při nehodě zranění neslučitelná se životem, kterým přes veškerou snahu zasahujících záchranářů na místě podlehl.

Druhým zraněným byl strojvedoucí vlaku, který při nárazu utrpěl lehké poranění horní končetiny a po nezbytném předlékařském ošetření byl sanitkou převezen na chirurgickou ambulanci Nemocnice v Kyjově.

Na místě tragické nehody následně zůstala jednotka hasičů SŽDC, kteří odstranili následky havárie.

Příčiny této tragické nehody jsou nyní v šetření Policie ČR a také pracovníků Drážní inspekce.

PSALI JSME: Řidič dodávky si na Děčínsku zachránil život, když vyskočil za jízdy z auta

Autor: Jiří Berec

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na