Domů Hlavní zprávy „Stodvanáctka“ se stala hlavním mediálním partnerem Unie bezpečnostních složek

„Stodvanáctka“ se stala hlavním mediálním partnerem Unie bezpečnostních složek

0
Sdílet
Předseda Unie bezpečnostních složek Zdeněk Drexler- Autor: Honza Vraný/JV PRESS

Praha – V prvních jarních dnech roku 2017 došlo k dohodě o mediální spolupráci mezi odborovou organizací Unie bezpečnostních složek, která sdružuje příslušníky bezpečnostních složek (Policie České republiky, Hasičského záchranného sboru ČR, Vězeňské služby ČR, Celní správy ČR, Městských a obecních policií) a jejich zaměstnance, a to za účelem ochrany jejich oprávněných zájmů, zejména v souvislosti s výkonem jejich povolání a internetovým zpravodajským serverem Události 112.

Ten na svých stránkách publikuje dění záchranných složek t.j. různé záchranné akce, mimořádné události, policejní pátrání, policejní svodky, požáry a hasičské zásahy.

Zpravodajský server Události112.cz pomáhá například Policii ČR, při pátrání po pohřešovaných nebo hledaných osobách v rámci medií a internetové mediální publikace, dále pak zviditelňuje záslužnou, těžkou a náročnou činnost záchranných složek, tedy zdravotníků – záchranářů, hasičů a policistů v rámci České republiky.

Nedílnou součástí je uveřejňování oficiálních informací. Více informací o Unii bezpečnostních složek naleznete také ZDE <<

PSALI JSME TAKÉ: Policistka z Mostu přišla při požáru domu o veškerý majetek – pomozte její rodině vrátit se do běžného života

Autor:
Zdeněk Drexler, předseda Unie bezpečnostních složek

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na